RP svět

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

RP svět

Post by Pajule »

poslední dobou si zacinam dost dobre vsimat toho , ze tu RP hraje mali hloucek lidi :( a mrzi mi to ..Thalie pokud se nemejlim tak je RP svet..ale posledni dobou to vypada ze to je XPici a crafftici svet :cry: :cry: :cry: ..to ze si nikdo udela za tejden 15lvl a pak dela machra mi neprijde totiz vubec normal..ja hraju na Thalii nejakej ten mesic a muj nejvetsi lvl byl 7..je pravda ze sem mela hafo postav.. ale fakt mi to nejak nejde do ty mi malinkaty hlavicky...

________________________________
Anny Williemová-Danielovo sestra-po kazedm lvl cim dal krasnejsi - kovarka , kucharka a zlatnice(mozna)
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

ach jo...tohle sme tu mali uz niekolko krat...to ze par hracov radsej creepi a looti a hra to povine RP holt s tym asi nic neudelame...kazdy ma rad iny styl hry...ja by som tiez radsej videl postavi co stale nebehaju ale radsej chodia, co sa stretnu niekde v Ivory pri ohnicku alebo v krcme a porozpravaju si svoj zazitky a potom spolu vyrazia na vypravu....videl by som to omnoho radsej ako postavy co creepia a lootia niekde v dungu samy pripadne zbieraju suroviny a nereaguju ani na okolie ale co narobime *pokrci ramenami* nutit nemoze nikoho k nicomu.... len dodam ze ty co hraju pekne RP stale skor sa dockaju pozornosti do DM v podobe nakeho Q, pripadne odmeny nakeho zvlastneho a zaujimave predmetu alebo odmeny v podobe xp za RP hru...a ten co creepi sam sa docka pravdepodobne len takej odmeny ze bezduchu vyexpi postavu na vysoky lvl a moze si zalozit novu a expit dalej odznova
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Jj, potvrdim, stacilo se prochazet a byla to i pekna atmosfera vybornej zazitek a dokonce padali XP, pekne vpoklidu. Da se takhle pekne hrat. Nejvic mi potesilo ze sem pocitil DM kazdej den co sem hral a hral, tim myslim RP a blbnuti, ne XPeni nebo creeping.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

a navix se da XPit i ve stylu RP hry :twisted: ..
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Njn ale to nedosiahnes vyssi lvl tak rychlo :lol: a to proste niektori nezvladaju. Proste poviem to tak ze sa snazia hru vyhrat a nie hrat a holt tato hra sa vyhrat neda. :wink: Takze poradim vsetkym co sa zenu jak blazni z jedneho dungu do druheho...spomalte a pozrite sa okolo seba a objavite zaujimavy svet ktory zije svojim vlastnym zivotom.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

jj zavody o vyssi lvl
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Ale nedelaji to nastastie vsetci. Myslim ze prevazuje prave mnozstvo skvelych RP hracov, ktory sa hrou hlavne bavia a holt ty co sa nahanaju za xp...no tak tych sa treba snazit uvedomit a to musia robit prave hraci a ist im dobrym prikladom a ukazat im ake caro ma v sebe iny styl hrania ako len vecne behanie za xp.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

Kazdemu podle chuti :) Ked chce RP, nech hra RP. Ked chce craft, aspon zisti vsetky bugy. Ked chce creep, aspon vyladi dungy. Preco obmedzovat, a "ziadat" istu hru. Myslim, ze je potrebne len ziadat aby sme RP hracom nekazili ich RP zazitok. :wink:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

No uplne by som s tym nesuhlasil. Raz je Thalia RP svet tak je vyzadovane RP a raz ked niekto harvestuje suroviny a odmieta reagovat na podnety okolia tak to kazi zazitok z RP. Tak isto ked sa okolo teba niekolkokrat prezenie naka postava jak hurikan lebo uteka do dungu. :lol: A ked este niekto zacne machrovat so svojou vyexpenou postavou tak to uz trosku zazitok z hry kazi. Ci? :roll:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Morn
Poutník
Posts: 62
Joined: 23:36 27. Apr 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Morn »

Je to tezky a nekdy i tak trochu nemozny hrat RP. Aspon z my stranky kdyz chci aby Zayll byl dobrej zbrojir tak musim si udelat nejaky lvl jinak se nedostanu k surovinam ktery potrebuji :?

Ale jinak souhlasim s Theolasem at si kazdej hraje co chce a jak mu to vyhovuje.Prece i lidi nejsou stejny ze nekdo je na prahy a jinej na neco jinyho :D
A tak by to melo byt i tady jsi myslim nebot kazdej se odreaguje jinak od zivota :wink:
Locked