všechny videa se daj najít na domovský stránce
http://eu.dragonage.com/
a někteří už to hrajem (například já

) a někteří už to dokonce dohráli, co já vím tak daanri a rejty
někteří dokonce máme staženej i toolset ale eště nebyl čas ho potrápit
já sem teprve na začátku, překvapivě hraju městskou elfku, zloděku (to by do mě nikdo neřek) a zatim se mi to dost líbí
trošku mi vadí ovládání pravým myšítkem ale dá se na to zvyknout a omezený možnosti quicklaunch slotů, taky ovládání kamery by mohlo bejt zmáknutý líp
jenom doufám, že má bioware do budoucna v plánu multiplayer, i když by to asi znamenalo definitivní konec nwn ale to je holt cena za to, že se zbavíme toho debilního DnD systému, kterej se tvůrcům bohužel zcela vymknul z kloubů