Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by kucik »

Na jaky konfiguraci to jde rozumne hrat? Cetl jsem si sice pozadavky na system, ale neodhadnu, jak to na to m bude hratelny ve skutecnosti.

Udelat na tomhle enginu novej svet by mohlo bejt dost zajimavy, ale je k tomu jeste dlouha cesta. Nwn trvalo sedm let, nez se dostalo tam, kde je ted. Pockam si az jak bude tvarna samotna herni mechanika.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Daanri »

Vraj to nema vysoke poziadavky a bezi to s kludom aj na slabsich masinach. ;)
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by photter »

neposloužím, já mám 2 x 3,1 GHz a 275 grafiku, takže dle očekávání 1920x1200 všecko naplno a pohodička
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by steel_martin »

Říká se, že to v pohodě jede i na průměrnym stroji, na čemž si vybrala daň trochu grafika (trochu rozplzlejší textury zblízka) Nicméně mi to osobně přijde oproti NWN tak trochu arkádovitější. Na komplexnost D'n'D to nemá. Nebo se snad mýlím? :)

P.S.: Někdo menší složitost pravidel může brát pozitivně, já se rád vrtam :)

EDIT: Složky single sem si všim taky a svitlo to na mě trochu nadějí, ale pamatuju si, že sem kdysi prolejzal BW fóra a bylo tam oficiální vyjádření, že DA bude čistě Single player hra, že je na to tak její engine hry udělanej a pokud se hráči ptají na "duchovního" nástupce NWN, nevylučují, že nic takového nevytvoří, ale DA to nebude.

Nu, rok je dlouhá doba :)
Last edited by steel_martin on 23:42 24. Nov 2009, edited 1 time in total.
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by photter »

lepší textury dou stáhnout z nexusu
http://www.dragonagenexus.com/
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Modrovousice
Měšťan
Posts: 293
Joined: 10:26 29. Sep 2009
Location: Myší díra

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Modrovousice »

Kluci, a myslíte že bych to rozběhla na počítači co má v sobě Pentium4 2.6 ghz, 2gb RAM a nějaká grafika ale vím že má 128 paměni (tuším že se jmenuje nějak jako safír nebo tak nějak)?
Případně by mi udělalo radost kdyby mi sem někdo napsal minimální nároky abych věděla podle čeho kupovat počítač :). Díky
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Daanri »

Poziadavky na hru:

XP MINIMUM SPECS
OS: Windows XP with SP3
CPU: Intel Core 2(or equivalent) running at 1.4Ghz or greater
AMD X2(or equivalent) running at 1.8Ghz or greater
RAM: 1GB or more
VIDEO: ATI Radeon X850 128MB or greater
NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB or greater
DVD ROM (Physical copy)
20 GB HD space

VISTA MINIMUM SPECS
OS: Windows Vista with SP1
CPU: Intel Core 2 (or equivalent) running at 1.6Ghz or greater
RAM: 1.5 GB or more
VIDEO: ATI Radeon X1550 256MB or greater
NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB or greater
DVD ROM (Physical copy)
20 GB HD space

RECOMMENDED SPECS
CPU: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz Processor or equivalent
RAM: 4 GB (Vista) or 2 GB (XP)
VIDEO: ATI 3850 512 MB or greater
NVIDIA 8800GTS 512 MB or greater
AMD Phenom II X3 Triple-Core 2.8 GHz or greater
DVD ROM (Physical copy)
20 GB HD space



Co sa tyka multiplayeru tak hlavny boss Biowareu sa vyjadruje pre jeden rozhovor :

VideoGamer.com: Would you consider co-op based multiplayer features, where players play together online in parties, for future Dragon Age and Mass Effect games?

RM: Sure. We would consider it. We haven't announced anything on that front yet, but those are interesting ideas. They could make a great gameplay experience. Whether we'll do them or not remains to be decided.

(zdroj http://www.virginmedia.com/newsfeeds/12 ... _a_retros/)

takze myslim ze nic nie je stratene a mozno sa dockame toho multiplayeru pre DA. :D
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by innfra »

Modrovousice wrote:grafika ale vím že má 128 paměni (tuším že se jmenuje nějak jako safír nebo tak nějak)?
Sapphire je jen výrobce grafických karet Ati radeon, má jich celou škálu... takže by to chtělo znát nějaký to označení nebo číslo třeba 9800 pro nebo HD5870...
Nejdřív si tu hru ozkoušej jestli ti náhodou nepůjde, než budeš plašit s koupí nový mašiny...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by photter »

DA na grafice se 128 paměti myslím pust z hlavy :)
co sem tak čet, tak hra prej dobře podporuje víc jader a čím víc jader tim jede líp, nicméně nám dvoujádro na 3,1 GHz a jede naprosto bezproblémově ale asi by vicejádro s nižším taktem posloužilo líp, jenže to je zase nanic pro nwn, tak si vyber :-D
grafika by myslím 260 mohla stačit, pokud nebudeš vylepšovat textury a nebudeš trvat na maximální kvalitě a detailech, 275 to dává v pohodě na max a vo starších (9xx) bych pri těchdle cenách už nepřemejšlel
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by photter »

hele, zrovna sem narazil na jeden testík, kde uváděj, že na tomhle železe:
Windows Vista Ultimate (32 Bit)
Intel Core 2 Duo E6700 @ 2,66 GHz
Gigabyte GA-965P-DQ6
ATI Radeon HD 4870 (512 MB)
3 GByte DDR2 RAM
jim to běželo na maximální detaily, 4xAA / 8xAF, 1.680 x 1.050 cituji: "na neuvěřitelně stabilních 55 - 60 fps"
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Modrovousice
Měšťan
Posts: 293
Joined: 10:26 29. Sep 2009
Location: Myší díra

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Modrovousice »

Tak to mám bohužel asi smůlu. Jinak, novou mašinu už plánuju déle, jen nejsou zatím peníze. No tak třeba časem :). Jinak ptala jsem se bráchu a říkal 9600 ta grafika.
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
User avatar
Modrovousice
Měšťan
Posts: 293
Joined: 10:26 29. Sep 2009
Location: Myší díra

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Modrovousice »

Tak... myslíte že bych to zvládna na tomhletom http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g550-d142697.htm
???
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by photter »

já noťasům nerozumim, to sou takový divný hračky :-p
a fakt má 9600 jen 128 paměť ?
podle mě maj běžně 512 nebo 1G...i když, jestli to dělal sapphire *beznadějně krčí ramenama a obrací oči v sloup*

zjisti si to pořádně, jestli ta grafika má těch 512 (což by imho mít měla, jestli je to opravdu 9600) tak bych to na tý mašině risknul
sice asi nedáš plný detaily a aniso, aa a podobně ale hrát by to mohlo jít
bacha, na XP vyžaduje SP3 - bezpodmínečně !!!
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by Necrooo »

photter wrote:hele, zrovna sem narazil na jeden testík, kde uváděj, že na tomhle železe:
Windows Vista Ultimate (32 Bit)
Intel Core 2 Duo E6700 @ 2,66 GHz
Gigabyte GA-965P-DQ6
ATI Radeon HD 4870 (512 MB)
3 GByte DDR2 RAM
jim to běželo na maximální detaily, 4xAA / 8xAF, 1.680 x 1.050 cituji: "na neuvěřitelně stabilních 55 - 60 fps"
Pocky pocky. Mam notas kerej je na tom podobne, jen ma lepsi grafiku a zelezo to teda neni. :lol:
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Post by photter »

ja nevim, čemu řikáš železo ty, obvykle se používá jako synonymum ošklivýho imperialistiskýho slova hardvér a je neutrální
kdybych ten komp chtěl urazit, použiju výraz sračka :-D
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked