Poděkování
Prcek a Theogil by rádi poděkovali za dnešní příběh v ruinách //Jibe bylo to moc faj a přišli jsme kvůli tomu o oběd//. Theogil neděkuje až tak moc, protože si musel po výpravě dlouho umývat brnění.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Chci podekovat hlavne hraci Najiva Virtutese. Poprve jsem s nim nejak dele hral a musim rict, ze to hraje moc pekne a bavil jsem se. Navic se snazi skutecne neco budovat a to rozhodne neni snadne.
Dal samozrejme za dnesni vecer patri diky mistnim DM (vim jen o Daanrim a nevim, zda to stihal sam nebo jich bylo vic). Skvela prace.
PS: muj pulork bude doufam dukazem, ze ke strazim vezmou i debila.
Dal samozrejme za dnesni vecer patri diky mistnim DM (vim jen o Daanrim a nevim, zda to stihal sam nebo jich bylo vic). Skvela prace.
PS: muj pulork bude doufam dukazem, ze ke strazim vezmou i debila.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
LDamian wrote:....PS: muj pulork bude doufam dukazem, ze ke strazim vezmou i debila.
Vážně: Postava je to férová, což se osvědčilo při transportu, takže není důvod ji nepřijmout.
Skutečně vážně: No jo, je to tím, že s tupci je největší sranda, což považuji za hlavní!
A možný protiargument, že straší a děsí děti zjevem i chováním, lehce vyvrátím: V době, kdy se po ulicích pohybují tvorové jako Bu, nemá žádné rozumné děcko venku co dělat.
A ad akce: Pardon za trochu zbytečné zdržování z mé strany, ale holt nejsem příliš rázný. A jakmile se Najív dostane do ráže s povídáním, už jentak nepřestane.
Všem účastníkům díky, že dorazili (v což sjem ze začátku vůbec nedoufal) a hlavně prosím, aby nepolevovali... už zítra bychom mohli pokračovat v rozplétání záhad ohledně zlotřilých bídníků...
And special thanks to madame: NÁHODA! Balianova pomoc, oheň uprostřed dlažby...to vše dokázalo úžasně pokroutit původní plán.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Ja dakujem taky za naozaj peknu a zabavnu hru. (presvedcovanie o bazinnej domobrane stalo naozaj zato
) Dobre som sa bavil a po dlhej dobe som zas dostal chut neco udelat. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Chci podekovat vsem WB thalie. Dnes jsem se se svou postavou vypravil na dlouhou vypravu a prosel jsem tolik lokaci, ze jsem ani netusil ze jich tu tolik je a ze na vetsine jinych svetech bych uz davno mel prolezlej svet komplet - mozna krome nejtvrdsich dungu. Je to moc super moct takhle objevovat a jit dal a dal a dal
(na druhou stranu nevim, zda to nezpusobuje neprimerenou zatez serveru tolik lokalit
)
(na druhou stranu nevim, zda to nezpusobuje neprimerenou zatez serveru tolik lokalit
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tak mam hned jeste jedno podekovani.
Diky za dnesni moc zajimavy questik... az mne trochu mrzelo, ze Bu je tak tupy.. ale zase to bylo zabavne..
Edit JiB: I ja dakujem, bavil som sa vyborne. Si sikovny.
Edit JiB: I ja dakujem, bavil som sa vyborne. Si sikovny.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
rozlehlost
Tak k tomu se musím připojit, ta rozlehlost je neskutečná, už asi 3x jsem si říkal: „tak a tady je konec, tahle lokace je nejsevernější/západnější/jakákoliv jiná světová strana“ a pokaždé jsem našel ještě spoustu dalších. Přitom jsou lokace rozmanité .... tomu se dá jen zatleskat.
Vsem diki za vecernou chvilu v arene
Prominte mi, ze sem tam nabehol zrovna z Koiganem ( nekto mne po suboji z BU nazval vrazdici masinou
), ale v case ked sem jeste aktivne hral, to byla moc oblibena postava na mlaticky 
Jo a specialne diki BU, ze se odhodlal
Strkani na trpose od pulorka to je uz vazne nutny boj 
Jo a specialne diki BU, ze se odhodlal
Ora et Labora
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Takze take dekuji za dnesni boje v arene, uzil jsem si to, jen ke konci uz se to na muj vkus trochu zvrhavalo do chaosu.
Koiganovi za pekny boj, po kterem jsem jako hrac mel radost, ze ho postava aspon zranila a pri boji skupin jsem si uzil ty zakernaky, co jsem ti dal.
Eleanor - taktez za pekny boj, ktery mi ukazal slabiny me postavy.
Maeglinovi - pekny boj, nic si z toho nedelej. Ta tvoje srazeni jsou nebezpecna, jen zrovna na ten typ postavy co mam, se ta tvoje moc nehodi.
Dal me velke podekovani patri Roidovi, ktery se to uvolil na posledni chvili organizovat a musim rict, ze jakmile se rozjel, slo mu to vytecne a dokonce dokazal vydelat na sazkach! Kdyby se toho chtel ujmout i priste, byl bych opravdu moc rad.
Mimochodem moc pekny styl boje ma tva postava.
Lucii Exos (pardon za komoleni jmena) za vynikajici a profesionalni sluzby lecitelky.
Danielu Williamovi - za to, ze je nebezpecny kouzelnik, ktereho jsem ale mel tu cest umlatit pesti a potom jeste jednou v takove trochu zmatene situaci a ehmm.. kdo komu ze by to mel slouzit?
Neznamemu DM za zkusenosti.
Frantovi Potuckovi za ucast a za prstynky, co BU slohnul... ehm....
no a samozrejme vsem ostatnim: Fildovi (prekvapil si, jsi dobry), Tristanovi, Marvionovi (doufam, ze jsem to nezkomolil, stale jeste nechapu, kde jsi vzal ta kouzla), Theogilovi (skoda, ze my dva jsme nebojovali), Parlachinovi, Tylienovi (za hezkou ukazku toho, jak bojuje stinovy tanecnik) a hmmmm vsem ostatnim, na ktere jsem zapomel. Bylo nas tam docela hodne.
Budu se tesit na priste.
Koiganovi za pekny boj, po kterem jsem jako hrac mel radost, ze ho postava aspon zranila a pri boji skupin jsem si uzil ty zakernaky, co jsem ti dal.
Eleanor - taktez za pekny boj, ktery mi ukazal slabiny me postavy.
Maeglinovi - pekny boj, nic si z toho nedelej. Ta tvoje srazeni jsou nebezpecna, jen zrovna na ten typ postavy co mam, se ta tvoje moc nehodi.
Dal me velke podekovani patri Roidovi, ktery se to uvolil na posledni chvili organizovat a musim rict, ze jakmile se rozjel, slo mu to vytecne a dokonce dokazal vydelat na sazkach! Kdyby se toho chtel ujmout i priste, byl bych opravdu moc rad.
Lucii Exos (pardon za komoleni jmena) za vynikajici a profesionalni sluzby lecitelky.
Danielu Williamovi - za to, ze je nebezpecny kouzelnik, ktereho jsem ale mel tu cest umlatit pesti a potom jeste jednou v takove trochu zmatene situaci a ehmm.. kdo komu ze by to mel slouzit?
Neznamemu DM za zkusenosti.
Frantovi Potuckovi za ucast a za prstynky, co BU slohnul... ehm....
no a samozrejme vsem ostatnim: Fildovi (prekvapil si, jsi dobry), Tristanovi, Marvionovi (doufam, ze jsem to nezkomolil, stale jeste nechapu, kde jsi vzal ta kouzla), Theogilovi (skoda, ze my dva jsme nebojovali), Parlachinovi, Tylienovi (za hezkou ukazku toho, jak bojuje stinovy tanecnik) a hmmmm vsem ostatnim, na ktere jsem zapomel. Bylo nas tam docela hodne.
Budu se tesit na priste.
Last edited by LDamian on 22:51 18. Nov 2007, edited 1 time in total.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Taky jsem rad, ze jsem se mohl divat a dostat natlamku od BUa..splnil se mu sen
. Radost mi udelal jak postave tak me samo s sebou Koigan...legenda kladivoveho boje
:D:D:D .. diky vsem bylo to fajn rezacka.
Jo a Daniel William, mag Stribrneho kruhu, slouzi odedneska velkemu vlacnikovi BU!!! Tak bacha az bude ohnostroj pobliz Ivory tak Bu se kouka na telku
Jo a Daniel William, mag Stribrneho kruhu, slouzi odedneska velkemu vlacnikovi BU!!! Tak bacha az bude ohnostroj pobliz Ivory tak Bu se kouka na telku
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Kiri wrote: Jo a Daniel William, mag Stribrneho kruhu, slouzi odedneska velkemu vlacnikovi BU!!! Tak bacha az bude ohnostroj pobliz Ivory tak Bu se kouka na telku
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Taky díky všem za parádní večer v areně, a díky LDamianovi kterej mi svěřil tu čest to všechno vést, sice sem byl ze začátku zmatenej a nevěděl sem co dřív ale potom mě to začalo bavit a zaplavil sem se hrozně moc
.
Ještě jednou dík a doufám že se to bude opakovat
Ještě jednou dík a doufám že se to bude opakovat
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.