žádost

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
jouda
Nováček
Posts: 5
Joined: 10:50 07. Oct 2009

žádost

Post by jouda »

Zdravím ano jsem to já který dostal zákaz měl jsem nick:zigy
přesto tu píšu po 6 měsíční pauze bych rád zavítal do světa Thálie
jsem si vědom co jsem předtím provedl a nebude se to opakovat
tím si můžete být jistí tímto se omlouvám adminovi Rejty kterého
jsem před tím urazil a byl bych rád kdyby jste mi to povolily.
ps:prosím
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: žádost

Post by kucik »

Na trvání banu jsme se shodli a toto jsem ti již několikrát sdělil. Opakováním toho samého ničeho nedosáhneš, ať už to píšeš mně, DMkům, nebo na forum. Odpověď je táž - Ne.

Důvody jsem ti taky už napsal.
Naposledy jsi po mně chtěl, abych ti bez vědomí ostatních a především Rejtyho ban zrušil. To pro mě je podvod.
Na základě toho si nemyslím, že ti skutečně došlo, že podvádět se nemá a že tím ničeho nedosáhneš.

Ban ti nebudem rušit, dokud si nebudem myslet, že jsi schopný jednat čestně.

Tímto považuji diskuzi za bezpředmětnou a zamykám jí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: žádost

Post by Rejty »

Souhlasím s tím, co napsal Kucik a jen dodám, že tobě se Ban zruší jen přes mou mrtvolu!
Vedoucí týmu Thalie
Locked