CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zdravím.Chtěl bych se zeptat jestli by nešlo někde vytvořit(nejlíp přímo na stránkách) seznam dovedností,odborností,bugů,vypnutých povolání...
Kde by bylo jen popis dovednosti případně chyby a dale by se tam zobrazoval stav - nefunkčí vypnuté,opraveno neopraveno,pracuje se na tom.
Postupně by se doplňoval a aktulizoval.
Příklad :
Vířívý utok - při použití v.utoku dochází k ... stav : Vypnuté,pracuje se na tom
Takhle nastavájí situace že si někdo něco veme pak zjistí,že to nefunguje.Popřípadě prvně projíždí forum,kde se musí pročíst několika stránkami s výsledkem že zakládá nové téma se stejnou otázkou protože nenašel jasnou odpověd.
Myslím si že takový seznam by hodně pomohl.
Je to jen nápad.
Kde by bylo jen popis dovednosti případně chyby a dale by se tam zobrazoval stav - nefunkčí vypnuté,opraveno neopraveno,pracuje se na tom.
Postupně by se doplňoval a aktulizoval.
Příklad :
Vířívý utok - při použití v.utoku dochází k ... stav : Vypnuté,pracuje se na tom
Takhle nastavájí situace že si někdo něco veme pak zjistí,že to nefunguje.Popřípadě prvně projíždí forum,kde se musí pročíst několika stránkami s výsledkem že zakládá nové téma se stejnou otázkou protože nenašel jasnou odpověd.
Myslím si že takový seznam by hodně pomohl.
Je to jen nápad.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jen by to chtelo nekoho, kdo by to sepsal. 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Až na kouzla toho přece tolik není ne?kucik wrote:Jen by to chtelo nekoho, kdo by to sepsal.
Skills:
CRAFT - cokoliv nebrat - nefunguje, mame craft svuj
RIDE - na koníkovi jezdit jde i bez toho
LORE - ve hře k ničemu, brát jen pro potřeby RP, nebo případně pro výběr nějakého prestižka (tuším zvěd harfeníků to chce, RDD atd.)
Okrádání - rapidně sníženo o nevimužkolik bodů protože se tu objevoval půlčík který přiběhl do hostince, rozhlídl se a po cca 15 minutách odcházel z hostince těžce přetížen zbraněmi hráčů...
FEATS:
Vířivý útok: ohraná to písnička, nefunguje!
HIPS - nefunguje okamžitě, ale po cca 3-6 vteřinách (nevím přesně nejsem SD)
FEATY na vyrobu svitku, hulek a lektvarů na THALII tuším taky nefungují
Summon mount: paladinskej koník funguje vyborně... jen poznámka - díky množství textur které bohužel tento krásný íjáček má krásně lagujete hru sobě a svému okolí
Asi všechno ne? Nebo alespoň to hlavní... Tak jestli má někdo enormní záem tak Ctrl+C - CtrlV a šup s tim na stranky...
Last edited by Bahnak on 09:45 14. Nov 2009, edited 1 time in total.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
hhh
tohle popsání zvlášt ten paladinskej ijáček mi dostal 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Přesunout toto do vlastního topicu a postupně přidávat další věci.
Hod 1 na D20 neznamená na Thalii automatický neúspěch, pokud máte záchraný hod nebo jinou příslušnou vlastnost dostatečně vysoko, uspějete i při hodu 1. - doplnit do co Thalie nabízí, úpravy postav
Sociální dovednosti - přesvědčování, zastrašování, blufování - nemají v současné době na Thalii příliš využití mimo konkrétních kombinací povolání a vzácných situací. Přesto je možné, že tento stav bude časem změněn a skilly se budou více využívat. - do nové sekce využitelnost featů a dovedností
Druidi mohou léčit nemocná zvířata a obdržet za to určitou menší sumu zkušeností. Na druhou stranu druidé, zejména dobří, by neměli využívat zvířata k boji proti vlastnímu druhu. - do úprav povolání
Zvěd harfeníků nebyl dosud zřejmě kompletně předělán a nejspíš nikdo neví, jak se jeho schopnosti tvořit jiné lektvary než ty z Thalijského craftu projeví ve hře. Naštěstí, ani předtím to nebylo moc využívané prestižní povolání.
*rýp* - do úprav povolání
Pán smrti - výhledově někdy během pár let je v plánu pro něj upravit nemrtvé summony, vyvolávané přes jeho zvláštní schopnost.
*rýp* - do úprav povolání
Klerická doména "animal" zvyšuje šanci na povolání summona, zatímco zaměření, silnější zaměření a epické zaměření na příslušnou školu, stejně jako mágova specializace na šanci úspěšně vyvolat summona nemají efekt. *neověřeno* - do využitelnosti dovedností a featu
Kruhový kop a vířivý útok nebyly opraveny a trpí klasickým neduhem nwn - po jeho provedení se postava někdy zastaví v útoku a je flat footed. Je možné, že bude opraveno v budoucnosti. - do využitelnost dovedností a featu
Hakavarn a Hiran nemohou používat koně a zároveň se pohybují o 10% pomaleji než ostatní postavy. Rychlost pohybu bude snad opravena. do popisu bugů?
Poté co získáte dostatečné množství zkušeností na další level, je třeba vyhledat a zaplatit příslušnému učiteli pro dané povolání než level rozdělíte. Pokud zemřete a padnete pod level, nemusíte platit znovu. Počet životů je skryt, ale nehodíte nikdy méně, než je polovina vašeho rozsahu. *neověřeno* - do systémy, systém zkušeností
Ve hře je systém stínových zranění. Nefunguje zřejmě na použití kouzel, ale funguje například i na zabití pomocí ničivého zranění (devast). Stínová zranění simulují možnost ubití nepřátelské postavy do bezvědomí. Pokud máte stínová zranění při zabití zaplá a zahájíte dialog s ležícím tělem zabité hráčské postavy se stahovacím nožem v ruce, můžete buďto mrtvole standartně ukrást hlavu nebo ji obrat o zlato, ale můžete ji i nechat probrat z bezvědomí. *neověřeno, chce to popis někoho, kdo se v tom vyzná* - se systému smrti
Hod 1 na D20 neznamená na Thalii automatický neúspěch, pokud máte záchraný hod nebo jinou příslušnou vlastnost dostatečně vysoko, uspějete i při hodu 1. - doplnit do co Thalie nabízí, úpravy postav
Sociální dovednosti - přesvědčování, zastrašování, blufování - nemají v současné době na Thalii příliš využití mimo konkrétních kombinací povolání a vzácných situací. Přesto je možné, že tento stav bude časem změněn a skilly se budou více využívat. - do nové sekce využitelnost featů a dovedností
Druidi mohou léčit nemocná zvířata a obdržet za to určitou menší sumu zkušeností. Na druhou stranu druidé, zejména dobří, by neměli využívat zvířata k boji proti vlastnímu druhu. - do úprav povolání
Zvěd harfeníků nebyl dosud zřejmě kompletně předělán a nejspíš nikdo neví, jak se jeho schopnosti tvořit jiné lektvary než ty z Thalijského craftu projeví ve hře. Naštěstí, ani předtím to nebylo moc využívané prestižní povolání.
Pán smrti - výhledově někdy během pár let je v plánu pro něj upravit nemrtvé summony, vyvolávané přes jeho zvláštní schopnost.
Klerická doména "animal" zvyšuje šanci na povolání summona, zatímco zaměření, silnější zaměření a epické zaměření na příslušnou školu, stejně jako mágova specializace na šanci úspěšně vyvolat summona nemají efekt. *neověřeno* - do využitelnosti dovedností a featu
Kruhový kop a vířivý útok nebyly opraveny a trpí klasickým neduhem nwn - po jeho provedení se postava někdy zastaví v útoku a je flat footed. Je možné, že bude opraveno v budoucnosti. - do využitelnost dovedností a featu
Hakavarn a Hiran nemohou používat koně a zároveň se pohybují o 10% pomaleji než ostatní postavy. Rychlost pohybu bude snad opravena. do popisu bugů?
Poté co získáte dostatečné množství zkušeností na další level, je třeba vyhledat a zaplatit příslušnému učiteli pro dané povolání než level rozdělíte. Pokud zemřete a padnete pod level, nemusíte platit znovu. Počet životů je skryt, ale nehodíte nikdy méně, než je polovina vašeho rozsahu. *neověřeno* - do systémy, systém zkušeností
Ve hře je systém stínových zranění. Nefunguje zřejmě na použití kouzel, ale funguje například i na zabití pomocí ničivého zranění (devast). Stínová zranění simulují možnost ubití nepřátelské postavy do bezvědomí. Pokud máte stínová zranění při zabití zaplá a zahájíte dialog s ležícím tělem zabité hráčské postavy se stahovacím nožem v ruce, můžete buďto mrtvole standartně ukrást hlavu nebo ji obrat o zlato, ale můžete ji i nechat probrat z bezvědomí. *neověřeno, chce to popis někoho, kdo se v tom vyzná* - se systému smrti
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
1Ověřeno - smrt postavy a následná ztráta XP pod hranici znamená nové nahození levelu, takze teoreticky je možno si na životy hodit víckrát (bohužel za cenu neustáleho umírání a sbírání XP potřebných pro lvl)LDamian wrote:Poté co získáte dostatečné množství zkušeností na další level, je třeba vyhledat a zaplatit příslušnému učiteli pro dané povolání než level rozdělíte. Pokud zemřete a padnete pod level, nemusíte platit znovu. Počet životů je skryt, ale nehodíte nikdy méně, než je polovina vašeho rozsahu. *neověřeno* - do systémy, systém zkušeností
Ve hře je systém stínových zranění. Nefunguje zřejmě na použití kouzel, ale funguje například i na zabití pomocí ničivého zranění (devast). Stínová zranění simulují možnost ubití nepřátelské postavy do bezvědomí. Pokud máte stínová zranění při zabití zaplá a zahájíte dialog s ležícím tělem zabité hráčské postavy se stahovacím nožem v ruce, můžete buďto mrtvole standartně ukrást hlavu nebo ji obrat o zlato, ale můžete ji i nechat probrat z bezvědomí. *neověřeno, chce to popis někoho, kdo se v tom vyzná* - se systému smrti
2Ověřeno - i s devastem jde o stínové a postavu lze následně "probrat k životu"
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =97&t=3530
Placnu to pak na web, ale ted zas delam moc veci na jednou.
Placnu to pak na web, ale ted zas delam moc veci na jednou.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Při přidělování bodů dovedností (skilů) lze přidělit maximálně 3 body za level, pokud si body někdo šetří a použije je při vyšším lvlu, jinak nelze postoupit o lvlvíc.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nemohl jsem nikde najit nejakou vecicku po jejimz aktivovani by se na zemi zjevil pentagram je tu nco takoveho vubec? Nekde jsem zaslechl ze jo. Ale fakt nikde jsem nic zatim nenasel. V Karathe nic, Ivory nic, Doubkov nic, v bazinach v tom Mungoldu taky nic, v pousti taky nic.
Je mozne ze takova vec se nachazi jedine v podtemnu?
Je mozne ze takova vec se nachazi jedine v podtemnu?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tahle věc se dá koupit od jednoho vetešníka na povrchu.Necrooo wrote:Nemohl jsem nikde najit nejakou vecicku po jejimz aktivovani by se na zemi zjevil pentagram je tu nco takoveho vubec? Nekde jsem zaslechl ze jo. Ale fakt nikde jsem nic zatim nenasel. V Karathe nic, Ivory nic, Doubkov nic, v bazinach v tom Mungoldu taky nic, v pousti taky nic.
Je mozne ze takova vec se nachazi jedine v podtemnu?
Chceš to vědět OOC a nebo se zeptáš ve hře Arie?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Rad se té žabičky zeptám In game-RoF- wrote:Tahle věc se dá koupit od jednoho vetešníka na povrchu.Necrooo wrote:Nemohl jsem nikde najit nejakou vecicku po jejimz aktivovani by se na zemi zjevil pentagram je tu nco takoveho vubec? Nekde jsem zaslechl ze jo. Ale fakt nikde jsem nic zatim nenasel. V Karathe nic, Ivory nic, Doubkov nic, v bazinach v tom Mungoldu taky nic, v pousti taky nic.
Je mozne ze takova vec se nachazi jedine v podtemnu?
Chceš to vědět OOC a nebo se zeptáš ve hře Arie?(má pár těch malovátek koupených)
Ps. Díky.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chtel bych se zeptat, zdali by neslo k ukladani postavy pres dusi priradit i ulozeni pozice postavy. Docela by se to siklo pri odlogu nekde v dungu atd.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chtělo by vyřešit to okrádání u zlodějů, protože aktuálně to nelze vůbec použít.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Hezky řečeno. Až vymyslíš nějaký funkční a přiměřený systém, který nebude možné zneužívat, dej vědět... 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...