zvlastni smrt

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

zvlastni smrt

Post by Kiri »

konkretne situace. Tece mi do bot, muj brigadnik odlaka nepritele ja se lecim a utikam pryc po schodech, kdyz tu nahodou pri otvirani dveri o patro vejs usnu a proberu se v podsveti. Telo nikde a nikdo kdo by mi primo sejmul...:( co ted stim? Diky.

edit: Tak sem se nelecil...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Jop potvrdzujem bol som tam s nimi. A dalsia anomalia... zomrel Berserk, jeho telo som potom zobral (dostal som do inventara predmet s telom) no na zemi lezal zas placeabl jeho tela! (predpokladam ze to ma co do cinenia s tym uber nad hustym systemom stastia, ked niekto zomrie je 1% sanca ze ho to hned ozivi s 1hp (?)... lenze on to schytal zas a padol do sfer podsvetia) takze ku konci tam lezalo telo 2x.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Post by pepa48 »

je sance na 1% ze se ozivis ale s plnym hp...
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Naco je ta 1% sanca dobra ked prisera stoji u tvojho tela, a ked ta to ozivi nemas na sebe ani boosty a rovno schytas -> zas smrt. O com to stastie potom akoze je? Rozmyslal niekto niekedy o tom? Tento efekt som uz videl 2x. U wkingovej postavy a teraz u berserka. Obaja po oziveni tymy slavnymi 1% zas zomreli....

EDIT : A to s tym prechadzanim cez prechod kde v tom medzipriestore nahle zomriem som uz tiez zazil kedysi davno u banditov. Moje telo nebolo ani v dome ani vonku. Proste po nacitani lokacie sa zacalo nacitanie pekla a ja som sa tam zjavil. Asi to bude tym ze ked prechadza hrac medzi lokaciami jeho telo sa vznasa v docasnej dimenzii alebo ako to nazvat, takze nema platny Area object a script nedobre vytrvori placeabl mrtvoly.

Kiri umrel na nasledky otravy jedu od Heliosa. Neliecil sa lekarnou, ani odvarom. Mal proste tu smolu ze skusal utiec po schodoch ked padol test na vydrz voci jedu. Horsie na tom je to ze ja som ho mohol tam ozivit a takto ked som mu musel povedat ze telo nieje nikde.. tak co s nim?!
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

Takhle se jednou ztratilo i moje tělo, umřel sem, Aznarovo tělo bylo nalezeno ale moje ne, a to sem umřel chvilku před nim
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

?! WTF

Post by Lord_Berserk »

no nevim esi to tak ma bejt ale je divny ze kdyz sem byl oziven svitkem tak mi to sebralo asi 4200xp to je teda spravny a nebo je to ta chyba... a co se teda presne stalo ??? :D

ty si me Sylme odnes vod toho bosse a nebo jaktoze sem byl jakoby 2x mrtvej ? tos mi ozivil s 1 HP a von mi killnul znova ?? :evil:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Ne Berserku, ja som ta videl zomriet,nato si hned vstal (este ta nedalo do pekla) a boss ta zas dorazil. Na tom mieste potom vznikli 2 placeable mrtvol. Jednu mrtvolu som vzal odniesol mimo dohlad priser a pouzil zvitok raise dead (co je ten slabsi, iny som nemal). Kiri zomrel ako keby mimo lokaciu takze jeho telo sa nezjavilo ale hraca to poslalo do podsvetia.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Post by pepa48 »

kiriho smrt vyresena...
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

No v mojom srdci ostane vzdy zahadou... Image
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Locked