Nevim, že by sappire dělalo do geforce...ale u 9600 gefee neboli 9tková série 512 MB paměti má(jsou i modely 1G), ale 9600 ATIna je sakra stará věc, to je 4 roky z5 co jsem jí měl v kompu...photter wrote:já noťasům nerozumim, to sou takový divný hračky :-p
a fakt má 9600 jen 128 paměť ?
podle mě maj běžně 512 nebo 1G...i když, jestli to dělal sapphire *beznadějně krčí ramenama a obrací oči v sloup*
Ono co vyšlo to nový značení HD a Xblabla tak se v těch kartách nedá pořádně vyznat... a jelikož nestavim kompy, tak to zatím ani neřešim
Kámoš kupoval pořádnou mašinu 2,6 Ghz procesor 4x jádro (i7) a grafiku s dvěma GPU, 4Gb ram a pořádnou desku, což ho vyšlo na cca 28K, ale zase to nějakou dobu vydrží... i když co dneska vydrží, před rokem jsem koupil top a dneska je to šrot