Média v tom hrají hodně velkou roli. Teď doufám že se nikoho nedotknu ale lidi jsou hloupí.
Na tomto servru se dá vybrat pár solidních názorů. http://www.dfens-cz.com
Já osobně zatím vůbec nevím koho budu volit ale soudruhy ods, čssd ani Ksč to nebudou.
V situci která zde panuje je nutná změna když budou lidi pořád mixovat tyhle strany tak se nestane nic jenom se to bude prohlubovat. a hlavně nevolte DS nebo podobný svinstvo
i když nevidím rozdíl mezi tzv. ultrapravicí a ultralevicí. podle mě je to kruh který se nakonci pevně spojenej