Platnéřina - Nepotřebný objekt

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
InHuMan
Nováček
Posts: 6
Joined: 12:23 26. Sep 2009

Platnéřina - Nepotřebný objekt

Post by InHuMan »

Při craftu plnoplátové zbroje (160% titan s mistrovskou kůží) se mi najednou v inventáři objevil předmět "bez reminku" (Viz. screen)
Nic mi nechybí, zbroj v inventáři zůstala, jen tohle se objevilo navíc. Bohužel se mi tento bug už nepodařilo reprodukovat...
bug.jpeg
P.S: Mam ten předmět pořád v inventáři, kdyby se někdo chtěl mrknout
Account: InHuMan89
Postava: Grrg
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Post by Sobik »

Mě se stalo něco podobnýho, ale myslim, že to bylo "bez nasady". Nevim, jak ty, ale když se to stalo mě, tak jsem měl dost velký lagy.
BTW já jsem to normálně vyhodil do koše. :)
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Post by Sapal »

Stalo se mi to taky, když jsem musel ukončit výrobu "násilnou" cestou (odběhnutí), ale nenašel jsem žádnej způsob zneužití, tak jsem to vyhodil.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Post by monstera »

InHuMan wrote:Při craftu plnoplátové zbroje (160% titan s mistrovskou kůží) se mi najednou v inventáři objevil předmět "bez reminku" (Viz. screen)
Nic mi nechybí, zbroj v inventáři zůstala, jen tohle se objevilo navíc. Bohužel se mi tento bug už nepodařilo reprodukovat...
bug.jpeg
P.S: Mam ten předmět pořád v inventáři, kdyby se někdo chtěl mrknout
Account: InHuMan89
Postava: Grrg
Vysvětlení je jednoduché , jak vyplývá ze screenu : přerušil jsi výrobu a polotovar se přestěhoval z kovadliny do tvého inventáře. Nevšiml sis toho, a spustil další kování, aniž bys tam dal zpět do kovadliny ten polotovar, a tak kovadlina začala vyrábět zadaný předmět z nejnišžího kovu - cínu a to jako v první fázi výroby bez dodání kůže a přísady. Ten předmět klidně vyhoď, v inventáři najdi polotovar původního výrobku, dej ho do kovadliny a dodělej.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Post by nomis_b »

proc predmet vyhazovat ? staci ho dat zpet do kovadliny, a dat "zavrit". vyroba se pak dokonci, protoze vse potrebne se uklada na tenhle predmet (napr, ayste ho mohli dodelat v jine dilne)
A zase se craftí...
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Post by monstera »

nomis_b wrote:proc predmet vyhazovat ? staci ho dat zpet do kovadliny, a dat "zavrit". vyroba se pak dokonci, protoze vse potrebne se uklada na tenhle predmet (napr, ayste ho mohli dodelat v jine dilne)
A co bude dělat s celocínovou fulplate ?? Ještě do toho dodávat kůži a přísadu ??
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Post by nomis_b »

monstera wrote: A co bude dělat s celocínovou fulplate ?? Ještě do toho dodávat kůži a přísadu ??
ja chapu, ze jsou lide, co to vyhazuji, ale obecne to jde dodelat a prodat. kdyby se mu to stalo treba s adamntinem, a tva rada by znela: vyhod to, je to na nic, tak mu teda moc nepomuzes. Proto ma rada byla obecneho typu: cokoliv, co vypada takhel, jde dodelat, a tedy neni to predmet "na nic".
A zase se craftí...
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Post by monstera »

nomis_b wrote:
monstera wrote: A co bude dělat s celocínovou fulplate ?? Ještě do toho dodávat kůži a přísadu ??
ja chapu, ze jsou lide, co to vyhazuji, ale obecne to jde dodelat a prodat. kdyby se mu to stalo treba s adamntinem, a tva rada by znela: vyhod to, je to na nic, tak mu teda moc nepomuzes. Proto ma rada byla obecneho typu: cokoliv, co vypada takhel, jde dodelat, a tedy neni to predmet "na nic".
Pokud se to stane tímto mechanizmem, je to vždy z cínu, a tedy prakticky nepoužitelené, a bez dodání přísady a kůže i neprodejné. Nesmí se to splést s tím nedodělaným předmětem, který spadl do inventáře při přerušení výroby, ten je třeba dodělat...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Post by Necrooo »

Nomis a Monstera. Kazdý z vás má pravdu, protoze kazdy mluvi o necem jinem. Vim co ma na mysli Nomis (jedna se kdyz se prerusi craft). To co ma na mysli Monstera a i tvurce tohoto topicu (jedna se o cast, ktera vznikne asi lagem, proste priklad: Vyrabim mec, lagne se to. A mam 2veci z jednoho mece -> to co myslel nomis "mohu dodelat" a to co myslela Monster "mohu vyhodit")
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Post by monstera »

Necrooo wrote:Nomis a Monstera. Kazdý z vás má pravdu, protoze kazdy mluvi o necem jinem. Vim co ma na mysli Nomis (jedna se kdyz se prerusi craft). To co ma na mysli Monstera a i tvurce tohoto topicu (jedna se o cast, ktera vznikne asi lagem, proste priklad: Vyrabim mec, lagne se to. A mam 2veci z jednoho mece -> to co myslel nomis "mohu dodelat" a to co myslela Monster "mohu vyhodit")
Ne tak docela nemáš dvě věci z toho meče - nemusí to být lag, stačí jen nepozornost. Je to tak - přerušíš ( třeba dvojím kliknutím) kraft, aniž si toho všímneš, a znova klikneš na kovadlinu, která je prázdná, a ta začne nový předmět z cínu...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Locked