Já myslím že jo, jen nevím ten bič radši neEsuliams wrote:Zatím jsem nic lepšího nenašla... Sharijka... co myslíte?
A hele G14 co tahle Isabell?
Já myslím že jo, jen nevím ten bič radši neEsuliams wrote:Zatím jsem nic lepšího nenašla... Sharijka... co myslíte?
Hmm, to by přesně odpovídalo, tomu jaká jeEsuliams wrote:Zatím jsem nic lepšího nenašla... Sharijka... co myslíte?
Milá, hodná, přívětivá, spolehlivá, vděčná....?innfra wrote:Hmm, to by přesně odpovídalo, tomu jaká jeEsuliams wrote:Zatím jsem nic lepšího nenašla... Sharijka... co myslíte?
Jo, to "wrath" to přesně vystihuje.Esuliams wrote:Milá, hodná, přívětivá, spolehlivá, vděčná....?
Ano, to ona je
Neuvěřim dokud neuvidimEsuliams wrote: Milá, hodná, přívětivá, spolehlivá, vděčná....?
Ano, to ona je
Tak z toho sem chytnul slušnej výtlem.-RoF- wrote:Ghoorííín Ghorineééék, trpaslíček maličký kulička pivová *piští Alice a zakrývá si rukama oči*

