Modrovousice wrote:hehe žeby Berserk?
á kdeže to... bers je originál červený háro po votcovi...vodpornej xicht po matce stejně jako vzhled celkovej..síla po votci nadrženost..po obouch
Modrovousice wrote:hehe žeby Berserk?


Dulezita je tvar-RoF- wrote:Ehmm noo otak trošku mi to připomělo Nizz...jen to co má na těle , to stříbrné, si představte jako tmavé tetování
