Nekvalitní násada, která neni až tak zbytečná
Nekvalitní násada, která neni až tak zbytečná
Koval jsem meteoricko-adamantitovej bastard s násadou ze železnýho dubu, výsledkem bylo tohle:
- Attachments
-
- bug.jpg (16.35 KiB) Viewed 2363 times
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Nekvalitní násada, která neni až tak zbytečná
zajimavy, ze
no muzes mi PM poslat, co to bylo za nasadu ? jen sem dole videl vypis, ze je tam meteor s adamantinem.
Muzu si tak jen tipovat, co ze to je za chybku, mozna je to +vylepseni: out of range
no muzes mi PM poslat, co to bylo za nasadu ? jen sem dole videl vypis, ze je tam meteor s adamantinem.
Muzu si tak jen tipovat, co ze to je za chybku, mozna je to +vylepseni: out of range
A zase se craftí...