Vysvětlení prosím

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Vysvětlení prosím

Post by innfra »

včera jsem si vycraftil těžce vydělaný prachy na low lvlu a jdu teda na tarten z karthy a na farmě před karathou před stráží na přechodu do další lokace, mě sejme friendly kostlivec, obere mě o prachy a strhne o expy, nakonec jsem vynadal někomu kdo tam potom přišel, že mě takhle na přechodu smahne a přitom mě jen našel a oživil :? (to jsme se zase teda předved, omlouvám se)

Tak by mě zajmalo co se teda tam jako stalo, když jdu a pár kroků před přechodm se tam spawne kostlivec náčelník, ještě k tomu friendly, já se naněj podívám a on mě useká na pozdrav přátelsky končetiny a ještě obere o prachy. Nevim co ten strážne kus za mnou na to, doufám že si taky přátelsky popovídal s kosťou :lol:

Prosím osvětlit tohle :idea:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Alviara
Nováček
Posts: 17
Joined: 20:56 26. Jan 2009

Re: Vysvětlení prosím

Post by Alviara »

Tak po rozhovoru s infrou jsme se dostali k tomu, že to byl můj odvalaný kostlivec nejspíš. Můžu se zeptat jak to s tím je? Kliknu na přechod lokace a běžím tam, než doběhnu k přechodu tak kliknu na kostlivce a dám odvolat, pak se mi načítá lokace. Po načtení lokace stojím na přechodu u karathské farmy a vedle mě mrtvola a můj kostlivec už odvolán. Tak jí vemu, že ji oživím, napišu tell: *nese mrtvolu* Aby dotyčný nešel přes toho démona nebo jak se to jmenuje. Na to, že sem lawful evil nenarážejte, Adrias pro to měl svoje důvody a nebudu je tu zvěřejňovat. Jen nám jde o to jak kostlivec, který byl už odvolaný může někoho zabít a při tom pro něj být ještě "přátelský".
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Vysvětlení prosím

Post by LDamian »

Tož sú věci medzi nebom a zemou, ktoré sú nadovšetko poznanie ľudské.... Tož tak.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Vysvětlení prosím

Post by Pajule »

no mně se občas stane , že na mě začne útočit přítelíček bud můj a nebo mága z party,tak to taky nechápu :roll:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Vysvětlení prosím

Post by DenGrasse »

pokud klikneš napřed na přechod a až pak na kostlivce - odvolat, chápu, že napřed načítáš lokaci a pak teprve odvoláváš... co k tomu říct? že i pokud to tak není a nastala nějaká systémová chyba, počínal sis s kostlivcem hodně lehkovážně. to že ho odvoláváš v lokaci před farmou na jejím konci ve skutečnosti znamená, že tě voják stojící u farem s kostlivcem musel vidět. trochu uvažování do té hry, prosím! nekromancie je v karathském království stíhaná trestem smrti upálením (permanentní smrt postavy!).
Kdo si počíná lehkovážně, nesmí se pak divit!!!
:!: :!: :!:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Vysvětlení prosím

Post by innfra »

Dobrý ale byl v lepším útočišti, takže ho ten strážnej vůbec neviděl...
BTW už jsem viděl horší nekromancii na mnohem lepším místě, takže mi to připadá k smíchu :twisted:
Se stalo hold... jen blbý že to bylo, pár kroků před přechodem a neměl jsem jakoukoliv šanci reagovat a ani Alviara neměl šanci něco ovlivnit... Můj názor na to je takovej že Alviara neudělal nic špatně a ještě dostal odemne vynadáno :oops:
Jsou věci v systému od bioware, který jsou daný a hráč co je dopodrobna nezná(nevšimne si jich), tak nemá šanci takovýhle průběh ovlivnit...
Proč jsem to tu psal, bylo že jsem viděl přátelskýho sumona, nikoho kolem jsem neviděl, přitom Alviara měl odpor... viděl bych to že než se stačila nastavit i frakce u mě, tak jsem neměl na svým lvlu šanci cokoliv udělat a tudíž bych to neřešil... stanou se horší věci .-)
Jsem to sem postnul protože jsem nevěděl vůbec která bije, až jsme si to pak s alvírou vyjasnili...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Vysvětlení prosím

Post by Necrooo »

DenGrasse wrote: ...
Z toho co psal Alviara jsem pochopil, ze klikl na lokaci (coz de nekdy ve 2/3 mapy uz) a pak dal hned odvolat. Prebehl lokaci a tam stal odvolany kostlivec s tim ze on ho v parte jiz nemel.

Tak jsem to pochopil tedy ja.
Na coz me napada, jak je tedy mozne ze defakto ze summona se stalo samostatne npc?
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Vysvětlení prosím

Post by kucik »

Jestli ho taky odvolal a jen nevyhodil z party, ze jo :wink:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Vysvětlení prosím

Post by Radim »

Pokud to je summon (to co si vyvoláš jako přítelíčka nebo kouzlem) tak by tam něměl zůstat a po načtení nový lokace by měl zase bejt u tebe nebo při odvolání zmizí.Jestli byl ale jen ovládnutej tak není co řešit a holt je to smůla,že byl tak blbě za přechodem...určitě neúmyslně :mrgreen:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Vysvětlení prosím

Post by Radim »

Chci aby mi tady Polynikes52 vysvětlil to co dneska proved.Protože když vidím jak se něco řeže s potvorou a přiběhnu v polovině jejich životů a dorazím ji s tím že seberu trofej a postava promluví *já ji zabil* mi přijde trošku divné.
Nejde mi o tu trofej,ale o princip a nechápu jak v tomhle případě hraje ta postava v nějaké větší družině.To jako co najdu a zabiju je moje?

PS:příště tě sejmu a ty screeny s porušením pravidel kterými ses oháněl tak klidně je sem hoď,vyhrožování totiž není na místě a trest rád přijmu

Zdrávas
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Locked