Tak jsem si po restartu pronajal mulu a když se kolem desátý po ní začnu před dílnou shánět, je pryč.
Co se stalo, nemůžu si koupit novou, protože mi prodejce říká jestli jí chci vrátit a kde jí mám.
Edit: nemohl jí někdo vzít a odvést přes animal emphaty, když se něco dělalo ?
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?" Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine." Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!" Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!" Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim." Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán