Bez duvodu utok ?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Bez duvodu utok ?

Post by Pajule »

bojovnííci já bych nechala harfeníky jenom bo ten tu neni ani jeden :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Bez duvodu utok ?

Post by Sapal »

Pajule wrote:bojovnííci já bych nechala harfeníky jenom bo ten tu neni ani jeden :D
Jo. Až budu 8. level "Nic", tak si vemu prestižku Harfeníka. :D
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Bez duvodu utok ?

Post by Pajule »

jééé to mi udělkáš radost :mrgreen: :oops: :twisted:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Bez duvodu utok ?

Post by artaxas »

Krata wrote:já bych zrušil úplně všechno a nechal jen bojovníky, pak by se konečně omezili tyhle blbý kecy :)
jen si dělejte ve flamu srandu, dobře víš že tady jakkákoliv prdel není na místě. za chvíli by s tím zrušením devastu přišel někdo po mě! :mrgreen:
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Bez duvodu utok ?

Post by Necrooo »

sendys wrote:Cairone tam ted neslo o tu zbroj ale o upravene veci v Toolu kdyby si to poradne cet je to tam napsane ze slo o upravene veci :)nadale pokud vim to co jsme popsal po druhe uz neni zcela podle pravidel moje chyba ze zezacatku jsem to napsal tak jak jsem to napsal a nadale kdyz uz omezujete hranicare v tom pripade omezte i mile mnichi ten si tam prijd v invu dvakrat bouchne a ma kuzy :) prakticky to same jako kdyz ja si ji ochocim
Na to bych ti řekl jedno. Mám zaklínače. Mám smrtící kouzla a některé bosse maj imky nebo vysoke hody. A co. Nemohu být Bůh abych vše zabil jen mávnutím prstu.
Prostě víš jak, některé věci se dějí a nic s tím nenaděláme. Prostě to tak ber.
Ps. Možná kdyby sis nestěžoval na foru, bo to nepostoval, tak by bossove nedostali imky na tvé ovládnutí :wink:
Ps. Každá akce vyvolá nějakouu reakci.

Ps. Šťastnej Novej rok. Pijte. Milujte se a buďte v pohodě. 8)
Locked