Sobik wrote:A takhle nějak si představuju Damianova Merakha.
eh takhle ošklivého?:D jási ho představuju trochá krásnějšího
Sobik wrote:A takhle nějak si představuju Damianova Merakha.
No barvu ksichtu má Merakh uplně jako Dart Maul.Pajule wrote:eh takhle ošklivého?:D jási ho představuju trochá krásnějšíhoSobik wrote:A takhle nějak si představuju Damianova Merakha.
![]()
schválně jesli něco najdu
Esuliams wrote:Ovšem nejvíce to Merakhovi slušelo jako soše
juu no ja takyPajule wrote:LDamian: já vim ,že je ve hře hezčí , ale neivm prostě mi jí připomíná
a Gregora si řpedstavuju asi takhle , jen ztakovim hodnějším pohledema světlejším hávem
tohle mi přijde jak dablice-RoF- wrote:Tahle mi připoměla dáblici Railu Colds
ta posledni mi prijde jako bardka. podmanila si ty stvury, ktere k ni vzhlizejiAgnoros wrote:tohle mi přijde jak dablice-RoF- wrote:Tahle mi připoměla dáblici Railu Coldsnejvic ta uplně spodní
Pořadí :
čarodějka
sekernice
poslední nevím asi zlodě.. ehm tulačka