Klidnější noce x Úbytek mléka

Zážitky, příběhy, atd.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
G14
Rytíř
Posts: 540
Joined: 16:24 13. Sep 2008
Location: všudezdejší,momentálně Zákupy!

Klidnější noce x Úbytek mléka

Post by G14 »

Isabell
*Po povrchu,v okolí Ivory až po močály se štěbetá o tom,že již dlouho nebyla spatřena obět známé čarodějky s vypáleným znakem čárky a vlnovky na hrudi.Radostná novina,že cesty jsou alespoň ve dnech o něco bezpečnější,když už v noci hrozí nebezpečí drowské společnosti.Snad temná magie Černé paní zmizela z dosahu či snad ztratila veškerou moc??To vrtá hlavou poklidným ctnostným občanům.*
*Na povrchu je delší dobu čím dál menší výskyt pavouků.Jakoby nějaké zlo upustilo zdejší kraj....*

Babky v Ivory reptají:
"Ta divoška už snad nebude trápit naše okolí!Co se tu útrap natrápila!U Thala,však sem říkala,že dá nakonec pokoj."
"Ale jdiiii Hnusiliso!Ta už obcuje se samotnejma.....*Ukázala prstem k nebi.*....... "Ale!Chci říct.....těma" *Plácla se přes prst a ukázala prstem do země.*
"Ty myslíš Jindřiško se samotnýýýým Helga.."
"Mlč huso nebo nás někdo uslyší!" *Okřikla jí babka.*





Meg
*Ivory,Tarten,Doubkov,Gruberik......Na každé farmě z těchto vesnic,krávy v okolí byly v čas podojené a mléko šlo na odbyt.Keříky ve zdejším okolí byly často otrhané.Okolo Ivorských ohnišť byla nanesená polínka a chrastí.V rybníčkách ubylo ryb i bot..................Tak tomu bylo doposud,nyní tomu už tak není.Kde je asi Meg?*

Babky klábosí:
"No to je jašnýýý....Už mušela chuděra taky někdy pšestat š tou pvaší!Šak huž to čeká každým dnem,taky bych š tím šekla nejrači!"
"No jo,ale proč odešla z kraje?To mi vrtá hlavou."
"Tšeba še bojí.Tšeba to škvně nemá š tím želeným vobvem,ale š někým ouplně jinýýým!"
"Ale huš!Taková Meg není.To asi spíš začla stavět přístřeší pro ten přírůstek."
"Není nebo je,čo na tom žáleží.Šak še požná až podojí....Teda chči žíct povodí!"
"Jooo ty myslíš porodí." *Zasmála se.* "Už bys měla přestat pobafávat ten blahovičník CHundilíno...."


//Z toho vyplívá,že tu nějaký čas nebudu:/
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Post Reply