Opravy
Opravy
Nešly by, prosím, při opravách různách zařízení na craft eliminovat ty výbuchy? Ono je to trochu jako pěst na oko, když bouchne kovadlina bez zřejmého důvodu a spíš to kazí hru. 
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Opravy
hm, no a opravi se to zarizeni ?
Vono to dost blbnulo, a nedaval sem tam zadne prodleni, kvuli kopirovani veci z jednoho, na druhej objekt.
Proto je taky ta pauza u hrace, kdy ho to na chvilicku "znehybni", aby kvuli lagu nemohl vybrat inv, a veci se nezdvojily.
Jak casto zarizeni vymenujes? pokud 1x/tyden, tak to zas tak nevadi, ne ? Bral sem to jako efekt, kdy to stare jiz doslouzi.. ale zranuje to ? nebo je to jen graficky efekt ?
(zrejmy duvod : zarizeni se porouchalo )
Vono to dost blbnulo, a nedaval sem tam zadne prodleni, kvuli kopirovani veci z jednoho, na druhej objekt.
Proto je taky ta pauza u hrace, kdy ho to na chvilicku "znehybni", aby kvuli lagu nemohl vybrat inv, a veci se nezdvojily.
Jak casto zarizeni vymenujes? pokud 1x/tyden, tak to zas tak nevadi, ne ? Bral sem to jako efekt, kdy to stare jiz doslouzi.. ale zranuje to ? nebo je to jen graficky efekt ?
(zrejmy duvod : zarizeni se porouchalo )
A zase se craftí...
Re: Opravy
Zařízení se opraví, jde mi jen o efekt, btw včera, nebo předvčírem se mi povedlo opravovat 3 zařízení.
Je to jen grafický efekt, ale ruší to při hraní (mohly by ty efekty být alespoň menší, než fireball, třeba jenom nějaký plamínek?
).
Je to jen grafický efekt, ale ruší to při hraní (mohly by ty efekty být alespoň menší, než fireball, třeba jenom nějaký plamínek?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Opravy
Sobik chce rici aby to nebylo tak velikansky pojato.
Opravis neco a velky efekt.
Stacilo by jak pise maly plaminek, lehka mlha jen z toho daneho craftoveho zarizeni. Nebo tak neco. Maly efekt. I ten potesi.
Opravis neco a velky efekt.
Stacilo by jak pise maly plaminek, lehka mlha jen z toho daneho craftoveho zarizeni. Nebo tak neco. Maly efekt. I ten potesi.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Opravy
dobre, pisu si do ukolnicku.
co treba ta mlha, ktera je pri chytani dusi? to nebudu dlouho hledat .
co treba ta mlha, ktera je pri chytani dusi? to nebudu dlouho hledat .
A zase se craftí...
Re: Opravy
To je asi furt moc velký, myslím, že by stačilo VFX_IMP_DISPEL, nebo VFX_FNF_SUMMON_MONSTER_1. 
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Opravy
Mě se jednou v noci opravila kovadlina a málem jsem se z toho leknutím podělal. Ale jinak je to docela sranda věc.