Poděkování
Re: Poděkování
Děkuji esuli a šedivcovi za hru 
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Poděkování
Já děkuju Infře za trpělivost, jeho Tomasovi hlavně za to, že vydrží kousání od Sharinky. Pak Šedivcovi za hraní Prcka a jejích "ředěných" lektvárků.
Jo a ta kniha od Urgolda neměla chybu.
Jo a ta kniha od Urgolda neměla chybu.
Re: Poděkování
Rad bych podekoval za predelavku ochocovani zvere, ted aspon nebudou tolik nastavat
situace kdy nektery ,,hraci,, budou brecet pres jine za snizene presvedceni a nebo takove
smesne flames viz flames.
Ale kdyz nad tim tak premyslim, tak bych vlastne mel podekovat spis treba jednomu drowskemu
carodeji za zruseni neviditelnosti/stinu pri vybirani pokladu, treba nejen tomu jednomu zlodeji za
vypnuti skillu okradani za nehorazne prasarny pri bileni inventaru, tem radoby druidum a hranicarum
za novy system v ovladani zvere a zrejme bych mohl pokracovat dal a dal....
Je mi az smutno z toho jak si samotni hraci tu hru dovedou stezovat tim, ze svou lenosti ci svoji
blbosti, nebo i tim ze si samotnou hru nedovedou uzivat rikaji o takovehle zbytecne systemy
Je hrozne jak se to vsechno riti do podobnych extremu jako uz tak mnohrakrat popisovane Eq.
(neni brano jako zesmesneni ci urazka)Holt tam sou lidi mene benevoletni nez tady.
At si v tom kazdy najde neco, treba do toho Noveho roku.
Sorrow
situace kdy nektery ,,hraci,, budou brecet pres jine za snizene presvedceni a nebo takove
smesne flames viz flames.
Ale kdyz nad tim tak premyslim, tak bych vlastne mel podekovat spis treba jednomu drowskemu
carodeji za zruseni neviditelnosti/stinu pri vybirani pokladu, treba nejen tomu jednomu zlodeji za
vypnuti skillu okradani za nehorazne prasarny pri bileni inventaru, tem radoby druidum a hranicarum
za novy system v ovladani zvere a zrejme bych mohl pokracovat dal a dal....
Je mi az smutno z toho jak si samotni hraci tu hru dovedou stezovat tim, ze svou lenosti ci svoji
blbosti, nebo i tim ze si samotnou hru nedovedou uzivat rikaji o takovehle zbytecne systemy
Je hrozne jak se to vsechno riti do podobnych extremu jako uz tak mnohrakrat popisovane Eq.
(neni brano jako zesmesneni ci urazka)Holt tam sou lidi mene benevoletni nez tady.
At si v tom kazdy najde neco, treba do toho Noveho roku.
Sorrow
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Poděkování
njn ale své nevýhody ta imka i má.. třeba u mé Piwi bylo porozuení nekdy jedina moznost jak docílit toho abych zvíře nemusel při pruchodu zabit
a Piwi se snaží byt tím drujdem co nezabíjí zvířátka
tudíš mě se ta náhodná imka tak moc nelíbí ... ted abych se bál až pujdu okolo smečky vlku, aby nekteří nebyly nepřátelští a k tomu s imkou :p
U bosu mi imka nevadi...u zvirat v jeskyni..no dobra...ale kdyby ikmka nebyla u zvirat volne se pohybujícich venku tak bych mohl i podekovat a nebyl by tenhle příspěvěk oftopic
U bosu mi imka nevadi...u zvirat v jeskyni..no dobra...ale kdyby ikmka nebyla u zvirat volne se pohybujícich venku tak bych mohl i podekovat a nebyl by tenhle příspěvěk oftopic
Lefur - trpajzlík, řiká si Ruda a má rád pívo
Piwien - mladý, hravý, zatím moc nedůvěřlivý rudý dráček
Piwien - mladý, hravý, zatím moc nedůvěřlivý rudý dráček
Re: Poděkování
Děkuji za včerejší kolizi s Podtemnem =)
bylo to super a hlavně se NĚCO dělo =)))
bylo to super a hlavně se NĚCO dělo =)))
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Poděkování
Ja bych chtel podekovat DM Cairon za prijemne zpestreni hry kdyz jsem v Ivory narazil na Draka a naslednem deni co se delo. A vsem ostatnim s kterymi jsem se pak setkal, ci putoval nekam.
Hezky udelane.
Jen skoda Arii ze sem si nemohl utrhnout ten jeden osten.
Krucis.
Hezky udelane.
Jen skoda Arii ze sem si nemohl utrhnout ten jeden osten.
Re: Poděkování
Věř, že to co by pak Aria utrhla Rotovi, tak by se mu asi taky nelíbiloNecrooo wrote: Jen skoda Arii ze sem si nemohl utrhnout ten jeden osten.Krucis.
Ale děkuju z ten questík
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Poděkování
Chtěl bych poděkovat Arthoriusovi za večerní spestření hry, ikdyž podle toho co se pak stalo, tak se asi moc nebavil
. A pak Earanie Rastialo (ted sem to určitě nějak zkomolil
) za super zahrání, moc se mi to líbilo. Všem zůčastním ještě jednou velice děkuji.
!! No a abych nezapoměl na Necraaa !! 
Re: Poděkování
*priblizi se k nastence v ruce drzic ucho* Jo jo taky dik. Jen doufam ze jsme to nevzali moc zhurta, ale kdyz von se vychloubal ze me malem zabil, coz byla lez. Proradny to paladin.
Jinak taky diky vsem a i diky Pajky, kterou jsem pak potkal v dilnach *premysli jako to telepatii pouzivala*
Jinak taky diky vsem a i diky Pajky, kterou jsem pak potkal v dilnach *premysli jako to telepatii pouzivala*
Re: Poděkování
jo taky děkuju
doufam , že se neviděli naposhled
budou to zřejmě zajímavá setkání 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Díky skupince. A potom Caironovi za hezkou tečku na konci, v podobě bracha. (To pivo mu tak fakt přines
)
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: Poděkování
Velke diky Caironovi za to decko v lese...
PS: Nejspis to fungovalo
A budu mit na koleji klid
PS: Nejspis to fungovalo
A budu mit na koleji klid
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Poděkování
Dekuji Ayshe, Rithien, Carcarothovi, Bageshurovi, Arii Orii a Raine za test dungu.
Dekuji Caironovi za dohled a Ravangornovi za to, ze nas po padu serveru vytahl ven.
Skoda ze to padlo, byli jsme uz temer u cile /ktery by nas tedy nejspis pozabijel, ale kdo vi.../
Dekuji Caironovi za dohled a Ravangornovi za to, ze nas po padu serveru vytahl ven.
Skoda ze to padlo, byli jsme uz temer u cile /ktery by nas tedy nejspis pozabijel, ale kdo vi.../
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Poděkování
Díky naší renegátské skupince za večer:).
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: Poděkování
hmm, to byla opravdu skoda, ze jsme to nedojeli...LDamian wrote:Dekuji Ayshe, Rithien, Carcarothovi, Bageshurovi, Arii Orii a Raine za test dungu.
Dekuji Caironovi za dohled a Ravangornovi za to, ze nas po padu serveru vytahl ven.![]()
Skoda ze to padlo, byli jsme uz temer u cile /ktery by nas tedy nejspis pozabijel, ale kdo vi.../
adrenalin letel nahoru, bojovnici skvele bojovali, vyplytvalo se tolik lektvaru, caryfukove padali unavou a nakonec jsme to stejne nedali... a jeste si vsechen loot vzal Cairon, zustali nam oci pro plac.
Moc dekuji vsem, byla to vyborna parta, sice nekteri brblali, ale mne se to tam docela libilo. Proste to byl skvely test, ja se vyborne bavila. Jen malokdy me hra tak vtahne do sebe!
Xantipa
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG