Rad bych videl nazor ostatnich
(jeste bych uvedl treba omezeni craftovych prisad ale to byste me asi ukamenovali)
ve zbraních a zbrojích by to nebyl tak úplně špatnej nápadzachy wrote:Napadlo me, ze by bylo fajn zrusit nektery nekonecny zasoby v obchodech treba lecive lektvvary by byly nejak omezeny aspon by se zamestnali alchymisti, rovnez treba jidlo v hostincich by bylo omezene a doplnovalo by se treba vykupem masa.
Rad bych videl nazor ostatnich
(jeste bych uvedl treba omezeni craftovych prisad ale to byste me asi ukamenovali)
Alespon by vzniklo nove povolani: ObchodnikRejty wrote:Aneb jeden doveda to po restartu rychle vše vykoupí a ostatní mají smůlu.
souhlas..když už ten craft jeDenGrasse wrote:Mě osobně je fuk, že jeden vykoupí všechno, stejně bych celej prodej od NPC zrušil