V Gruberiku jsem narazil na zamčené dveře, kterými jde projít na jednu stranu ale zpět už ne...což se mi stalo osudným a tak při hledání gnoma a otevírání všech dveří sem do těhle omylem vešel
PS: mohl by mě někdo pls vytáhnout? už sem zkoušel snad vše dik
Edit: po další půlhodince sem se dostal ven nevim jestli pomohlo neustále nabíhání do dveří či někdo jiný
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.