Prosba, rada bo tak neco

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Prosba, rada bo tak neco

Post by Necrooo »

Dobry den mily Dm tyme.
Mam prosbu, otazku.
Jedna se o to ze hraji jednu jistou postavu (moje sekundarni).
Je zla, na rovinu reknu ze je to monk. Zjistil jsem ze se mohu vyucit v Karathe, ale problem je v tom ze misto kde bych se mohl vyucit je rekneme precpane dobrem, inkvizici a takovyma lidma. Mezi nez se ma postava nedostane, bo tedy neodvazi.

Chci se zeptat zda se toto povolani da vyucit i nekde jinde, pokad reknete kde, budu jen rad. Pokad neda, tak jestli mate napad jak to vyresit, budu jen rad.
Pokad samozrejme mate cas. Nechci vas do niceho nutit.

Ostatnim diskuze povolena, pokad mi chteji pomoci v mem problem.
Dik
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Sveneld »

kdysi hag grar akorat co vim..
nwn
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by kucik »

Mistr mnichu je dostupný i jinde. Kde nebudu říkat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Necrooo »

kucik wrote:Mistr mnichu je dostupný i jinde. Kde nebudu říkat.
Tak diky, pokusim se ho najit nekde 8)
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by LDamian »

Mistr mnichu je dostupny i jinde, kde s tim rp neni problem, to je fakt.

Ovsem jen do te doby, nez udelas prislusnou uroven. Pak budes nucen napochodovat do elfiho mesta, kde te podle realii nejspis uvezni nebo rovnou popravi, pricemz pred svym vlastnim ucitelem, ktery te rp uci boji a podobne moc neschovas...

Takze na vyssich urovnich muzes jen dooufat, ze te DM nesejmou pri navsteve ucitele. :wink: Bylo by to od nich velmi podle, takze to snad neudelaji. :wink:

Takhle je to mimochodem samozrejme u vetsiho mnozstvi ucitelu, nez jen u ucitele mnicha.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Xantipa
DM Thalie
Posts: 364
Joined: 19:38 28. Jan 2008
Location: všudezdejší

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Xantipa »

LDamian wrote:Mistr mnichu je dostupny i jinde, kde s tim rp neni problem, to je fakt.

Ovsem jen do te doby, nez udelas prislusnou uroven. Pak budes nucen napochodovat do elfiho mesta, kde te podle realii nejspis uvezni nebo rovnou popravi, pricemz pred svym vlastnim ucitelem, ktery te rp uci boji a podobne moc neschovas...

Takze na vyssich urovnich muzes jen dooufat, ze te DM nesejmou pri navsteve ucitele. :wink: Bylo by to od nich velmi podle, takze to snad neudelaji. :wink:

Takhle je to mimochodem samozrejme u vetsiho mnozstvi ucitelu, nez jen u ucitele mnicha.

nooooo ono je to podivne sama elfi kralovna uci tieflinga ... ale jiny ucitel proste na povrchu neni.
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Miky »

Co vím, tak tieflingové do elfince nesmí. A učit se od mistra jiného boha (dokonce jiného přesvědčení) je z pohledu RP krávovina.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by kucik »

Miky wrote:A učit se od mistra jiného boha (dokonce jiného přesvědčení) je z pohledu RP krávovina.
Většina povolání je na náboženství značně nezávislá a zrovna mnich může být imho také.
Jsem měl jednoho učitele jehovistu a taky to neznamenalo, že by mě nemohl nic naučit (ikdyž v konečném důsledku ano, protože měl v hlavě dost vymleto).
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Miky »

kucik wrote:
Miky wrote:A učit se od mistra jiného boha (dokonce jiného přesvědčení) je z pohledu RP krávovina.
Většina povolání je na náboženství značně nezávislá a zrovna mnich může být imho také.
Jsem měl jednoho učitele jehovistu a taky to neznamenalo, že by mě nemohl nic naučit (ikdyž v konečném důsledku ano, protože měl v hlavě dost vymleto).
Ale určitě tě ten jehovista neučil jak dosáhnout nirvány nebo jak slavit šábes ;)
Jak je pojímán mnich na thálii nevím, třeba je to chodící mašina jejíž moudrost spočívá v odhadu míst kde se zdokonalí v boji a vydělá hromadu zlata.
User avatar
Jatro
Nováček
Posts: 12
Joined: 20:33 10. Nov 2009

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Jatro »

Musím říci, že taktéž mi přijde velice divné navštívit s tieflingem učitele v Karathě a ke všemu v jakémsi chrámu ctnosti.
A proto hledám hledám a hledám, kde by mohl být jinde.
Pokud tedy je i jinde,tak nezbývá nic jiného než hledat dál.
Nač hned panikařit,Thalie je velký svět zdá se a alespoň postava bude mít lepší pocit,když už najde svého učitele po velkém bádání a hledání ho.
Jak to má Alwariel s tieflingy nevím, ale je to neutrální město, takže pokud nedělá nějaké problémy, dle mého by pak neměl být problém jít tam za učitelem. Ale spíše jde o to, že z pohledu tieflinga by to měla být až ta poslední naděje jít za někým, kdo uctívá jiné přesvědčení. Toť jen můj názor.
Scarllet...."Jsem dcerou Xi'Anovské mrchy Isabell a v mých žilách koluje půldémoní krev po otci Mihiru,uctívače Helgarona.Ooo ano!Sem zplozením zla a nestoudnosti!"
Oberon De´Vil.... Magor se sekerou. Čistokrevnej barbar.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by kucik »

Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Luelle »

kucik wrote:Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.

vidíte - li démona, nejdřív střílejte, pak se ptejte =)
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by LDamian »

Luelle wrote:
kucik wrote:Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.

vidíte - li démona, nejdřív střílejte, pak se ptejte =)
Nutno upozornit, ze ti kdo se drzi teto rady se k otazkam obvykle dostanou az pote, co se objevi po oziveni pred chramem... :wink:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by Miky »

DenGrasse wrote:trpaslíci a elfové jsou jako celek k tieflingům nesmlouvaví, neboť obě rasy jsou dlouhověké a pro ně neuplynulo od války s démony tolik generací jako u lidí. nevpouštějí je do svých měst (tiefling v Alwarielu riskuje minimálně exorcismy, nebo i smrt).
V podstatě jsou čtyři možnosti:
1. Kašlat na RP a prostě si ten level jít " OOC" naklikat třeba do Chrámové čtvrti nebo do Alwarielu
2. Povolání, které nahoře nemají učitele nebo se nemůžou učit z RP důvodu, se budou muset obracet na DM, který jim ho třeba prostřednictvím miniquestu sežene
3. Přidat učitele (např. na Arkhalii2 se na chvíli objevil portál do chrámu zlého boha na jednom místě ve stokách pod městem, pokud k němu přišla zlá postava).
4. Striktěji se držet vize se kterou byl zrušen Hag Grar - kdo nemá učitele ať se nudí s černochama v podtemnu.

Volil bych třetí možnost. Každý zlý bůh by někde skrytě na povrchu mohl mít svůj chrám a v něm by byli někteří učitelé.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Prosba, rada bo tak neco

Post by kucik »

Asi nejjednodušší by bylo dát učitele zhruba na místo, kde v budoucnu má být.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked