Snížení váhy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Snížení váhy

Post by Sapal »

Zdravim. Nevim, jestli je na tom moje angličtina tak špatně, nebo je to bug, každopádně to sem hodim. Jedná se o bug váhy předmětu. Velký štít, který váží normálně 15 liber váží s "redukcí" 80% 12 liber, takže je jen o 20% lehčí. Naopak moje zbraň, která normálně váží 7 liber a má "redukci" 40% váží 2,8 libry, což odpovídá 60% redukci. Přijde mi divný, že míň lehkýho mitrilu by dávalo větší redukci, než víc mitrilu. Takže to hlásim sem. Ještě přikládám screen, pokud je problém v mojí angličtině a logice, tak to tu zavřete, smažte a omlouvám se za zbytečný zdržení.
Attachments
bug_vahy.jpg
bug_vahy.jpg (26.08 KiB) Viewed 3147 times
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Snížení váhy

Post by nomis_b »

mrknu na to ve skriptu. Vim, ze u zbrani sem to na zacatku omylem prohodil, protoze sem si to taky prehodil. Mozna sem to u stitu neprehazoval, ale jen zkopiroval stary.

kazdopadne PM s kolikati procenty ceho by se hodila.
A zase se craftí...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Snížení váhy

Post by kucik »

Chyba je na straně překladu. :wink: Máš tam napsáno Weight reduction: 80% of weight. Česky: snížení hmontosti: 80% hmotnosti.
Takže hmotnost je snížena né o 80%, ale na 80%.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Snížení váhy

Post by Sapal »

kucik wrote:Chyba je na straně překladu. :wink: Máš tam napsáno Weight reduction: 80% of weight. Česky: snížení hmontosti: 80% hmotnosti.
Takže hmotnost je snížena né o 80%, ale na 80%.
V tom případě je ale špatně craft, ne? Protože tušim, že 60% mitrilu ve zbrani dá snížení teda na 20%, 40% mitrilu pak dá 40%.
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Snížení váhy

Post by Sapal »

nomis_b wrote:mrknu na to ve skriptu. Vim, ze u zbrani sem to na zacatku omylem prohodil, protoze sem si to taky prehodil. Mozna sem to u stitu neprehazoval, ale jen zkopiroval stary.

kazdopadne PM s kolikati procenty ceho by se hodila.
Truhlařina nemá procenta kovu, myslim že to byl dub+mitril dalo snížení 40%, teď jsem udělal ten štít na screenu a ten má 80%, zkusim udělat nějaký zbraně, třeba už si to za tu dobu změnil, s mitrilem jsem dlouho nedělal.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Snížení váhy

Post by kucik »

To je možný, ale popisek funguje :)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Snížení váhy

Post by Sapal »

Popisek funguje správně, zmátli mě ty % u mitrilu, jsem myslel, že čím větší číslo dostanu, tím lepší, protože tím víc je tam mitrilu na úkor těžšího kovu. Viz teda screen. Takže prezidentův plán byl správný, ovšem jeho cestovní plán ztroskotal. :D

EDIT nomis: obrazek smaznut, aby ho nepouzivali ostzatni , jako navod pro vyrobu. uz sem chybu zaznamenal
Locked