jop taky dik vsem vyse jmenovanym - kvuli takovymhle dungeonum todle prece hrajuXantipa wrote:hmm, to byla opravdu skoda, ze jsme to nedojeli...LDamian wrote:Dekuji Ayshe, Rithien, Carcarothovi, Bageshurovi, Arii Orii a Raine za test dungu.
Dekuji Caironovi za dohled a Ravangornovi za to, ze nas po padu serveru vytahl ven.![]()
Skoda ze to padlo, byli jsme uz temer u cile /ktery by nas tedy nejspis pozabijel, ale kdo vi.../
adrenalin letel nahoru, bojovnici skvele bojovali, vyplytvalo se tolik lektvaru, caryfukove padali unavou a nakonec jsme to stejne nedali... a jeste si vsechen loot vzal Cairon, zustali nam oci pro plac.![]()
Moc dekuji vsem, byla to vyborna parta, sice nekteri brblali, ale mne se to tam docela libilo. Proste to byl skvely test, ja se vyborne bavila. Jen malokdy me hra tak vtahne do sebe!
Poděkování
Re: Poděkování
nwn
Re: Poděkování
Diky za turnaj. Hezky udelane a bavil jsem se, ac jsem nezvladl souboj. Taktez diky i Ghorinovi.
*de stradat nove taktiky po tom co vse videl*
EDIT: A taky bych se vsem rad omluvil za mou nevedomost ze sem tam vyvolal co sem vyvolal. Pokad vam to zkazilo nejak atmosferu, omlouvam se tedy. Nikde jsem se nedocetl ze to je nemrtvy, ted to alespon vim.
Ps. Stalo se stalo, tak to dle toho taky ted dal zahraji, preci jen jsem mistr prevleku
*de stradat nove taktiky po tom co vse videl*
EDIT: A taky bych se vsem rad omluvil za mou nevedomost ze sem tam vyvolal co sem vyvolal. Pokad vam to zkazilo nejak atmosferu, omlouvam se tedy. Nikde jsem se nedocetl ze to je nemrtvy, ted to alespon vim.
Ps. Stalo se stalo, tak to dle toho taky ted dal zahraji, preci jen jsem mistr prevleku
Last edited by Necrooo on 21:38 09. Jan 2010, edited 1 time in total.
Re: Poděkování
Moc dekuji za turnaj, bylo to super, ze nekdo zase udelal nejakou tu zabavu.
Timto chvalim Arii pred nastoupenou jednotkou!
Jinak jsem moc rad, ze i kdyz hraju Merakha celkem tvrde, tak to vsichni zvladate a berete to ciste IC a nikdo se neurazi jako hrac. Je to super, bal jsem se jit s nim na turnaj, abych nezkazil zabavu.
Timto chvalim Arii pred nastoupenou jednotkou!
Jinak jsem moc rad, ze i kdyz hraju Merakha celkem tvrde, tak to vsichni zvladate a berete to ciste IC a nikdo se neurazi jako hrac. Je to super, bal jsem se jit s nim na turnaj, abych nezkazil zabavu.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Poděkování
Ano, také děkuji za turnaj.
Je opravdu úžasné, jak si někteří umí vytvořit turnaj pro svoji postavičku.
Je opravdu úžasné, jak si někteří umí vytvořit turnaj pro svoji postavičku.
Re: Poděkování
Tak jsem myslel, že bude teda nějakej ten odpor proti podtemnu, jak jsi sliboval, ale dík teda za dalšího eviláka, příště si taky založím evil monka, abych to všem nandal, jak dole tak nahoře.
I když teda komu to nandavat, když je nakonec sám vymlátíš
I když teda komu to nandavat, když je nakonec sám vymlátíš
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Poděkování
já sem se mihla až dýl,ale díky
no a holt co es dá dělat..někdo si to umí postavit,ale proti tomu cni nenaděláte

Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
ESU + INFRA:
Ok, ok... jen jsem si myslel, ze to zvladate...
Jinak pokud tento turnaj (ktery navrhla i poradala Aria a ja si tak mohl konecne prijit zahrat) byl postaveny pro mou postavu, tak pristi tyden bude turnaj pro 21. level... to mam tak akorat...
Ok, ok... jen jsem si myslel, ze to zvladate...
Jinak pokud tento turnaj (ktery navrhla i poradala Aria a ja si tak mohl konecne prijit zahrat) byl postaveny pro mou postavu, tak pristi tyden bude turnaj pro 21. level... to mam tak akorat...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Poděkování
Taky děkuju za hojnou účast a fajn souboje byla sranda.
Jinak hmmm nevím vyhrát mohl každý, rozslosování bylo dle mě férové.
Třeba Merbur, málokdo by to do něj řekl, ale on na nižším lvlu obsadil dle mě krásné 4 místo.
PS: Pokud bude dost sponzorů, nebráním se pořádat další turnaje s různým zaměřením. Ted bych rád něco čistě pro mágy.
Jinak hmmm nevím vyhrát mohl každý, rozslosování bylo dle mě férové.
Třeba Merbur, málokdo by to do něj řekl, ale on na nižším lvlu obsadil dle mě krásné 4 místo.
PS: Pokud bude dost sponzorů, nebráním se pořádat další turnaje s různým zaměřením. Ted bych rád něco čistě pro mágy.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Poděkování
Taky se přidávám a moc děkuji za tenhle večer.Sice sem byl nějakej přizabitej a vůbec nemluvil,ale skvěle sem si to užil.LDamian wrote:Dekuji Ayshe, Rithien, Carcarothovi, Bageshurovi, Arii Orii a Raine za test dungu.
Dekuji Caironovi za dohled a Ravangornovi za to, ze nas po padu serveru vytahl ven.![]()
Skoda ze to padlo, byli jsme uz temer u cile /ktery by nas tedy nejspis pozabijel, ale kdo vi.../
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Poděkování
děkuju Ayshi Crowley I., Bageshurovi a Adriasovi za parádní hru.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Poděkování
Jo taky děkuju noartaxas wrote:děkuju Ayshi Crowley I., Bageshurovi a Adriasovi za parádní hru.
Re: Poděkování
1)Taky bych chtěl poděkovat za dnešní skvělý turnaj fakt sem se dost bavil
2)rád bych také poděkoval hráči Zuzza (jestli to píšu dobře
a její postavě Joana skterou jsem strávil zbytek času doteď vážně úžasný večer moc díky 
2)rád bych také poděkoval hráči Zuzza (jestli to píšu dobře
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Poděkování
Taky díky za turnaj, i když mě Damian docela slušně vytočil a Israel ještě víc, když to označil jako nerozhodný. 
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Poděkování
take dekuji. Jo Aysha tam hrala, ale tys to nemohl videt, protoze si byl v batuzkuAlviara wrote:Jo taky děkuju noartaxas wrote:děkuju Ayshi Crowley I., Bageshurovi a Adriasovi za parádní hru.Aysha taky něco hrála krom toho counterspellu?
Sem ji nějak přehlédl. Tak byla to docela sranda, akorát ted se můžu tak možná zahrabat.
:D
Xantipa
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
Re: Poděkování
Dekuji Arii ,Raine a Kratovi za vcerejsi prijemny vecer.......necekala jsem i jine DM nez Cairona:P
Lossë Hyaro