Dobry večír,
rad bych se optal na jednu vec. Jedna se o me sloty kouzel. Pro pochopeni udam priklad.
Jsem cerstve po meditaci (100%kouzel mam), jdu se vyspat a vse v pohode.
..ale pozor...
mam rekneme 50% kouzel (z pulky sem vykouzlenej), jdu se vyspat (treba v hostinci, je jedno kde, jedna se o spanek pres "R") a po probuzeni mam jen cca 30%kouzel.
Chci říci že mi proste zmizí 20%kouzel. Je to slot v tamtom kruhu, v onem, v jinem.
A proto se ptam zda o tom vite, zda do budoucna to chcete nejak opravit ci tak.
Kouzla vs Spani
Re: Kouzla vs Spani
Hmm, to jsem nikdy nezkoumal.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Kouzla vs Spani
To ti zmizí jen kouzla která máš "nakonci řádku" v daném okruhu a jsou to vlastně kouzla , která máš navíc díky navýšeným statistikám z předmětům ( prsteny na inteligenci atd. ) Ty to ve spánku nezapočítává , protože tělo odpočívá a dává si oraz od všech těch boostů , kterými ho přes den týráš 
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Re: Kouzla vs Spani
Aha, to me nikdy nenapadlo. Tak tím to bude no. Díky za osvětlení.
Re: Kouzla vs Spani
Cairone jedna vec ale jeste je divna.
Kdyz jsem cerstve po meditaci a vyspim se pres "R", tak mi zadna kouzla nespadnou, i presto ze mam vlastnost bůstlou jak si říkal.
To jsem z toho jelen tedy
Kdyz jsem cerstve po meditaci a vyspim se pres "R", tak mi zadna kouzla nespadnou, i presto ze mam vlastnost bůstlou jak si říkal.
To jsem z toho jelen tedy