vcera jsem si v murgondu koupil meteoriticke kysele sekery - po prvnim pouziti balik zmizel
zbytek viz prilozeny screen
ztrata seker
Re: ztrata seker
na zaklade prilozeneho screenu mam narok na reklamaci predmetu/penez?
dalsi vec je:
-ma s primo s temihle sekyrami nekdo zkusenost (+5, k10 acid)? nebo jsem narazil jen na "vadny" balik?
-neslo by ozkouset pod dohledem DM jiny kus takovyhlech seker, zda-li funguji, tak jak maji?
PS: s jinym zasobnikem jsem kdykoliv predtim problem nemel
dalsi vec je:
-ma s primo s temihle sekyrami nekdo zkusenost (+5, k10 acid)? nebo jsem narazil jen na "vadny" balik?
-neslo by ozkouset pod dohledem DM jiny kus takovyhlech seker, zda-li funguji, tak jak maji?
PS: s jinym zasobnikem jsem kdykoliv predtim problem nemel
nwn
Re: ztrata seker
btw: kdybych mel plny inventar - coz jsem nemel - tak by mi to vypsalo "dropped item" a ne "lost" pokud se nemylim
Prosim kompetentni osoby o vyjadreni
Prosim kompetentni osoby o vyjadreni
nwn
Re: ztrata seker
Ja jsem se s tim fakt nesetkal. Zkus to poresit s DM.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.