Istvan wrote:Precteno, zamysleno, zhodnoceno. Ja bych rekl, ze by pomohl navrat ke svetu jaky byl pred craftem, craft lepe zhodnotit a pak mozna vpustit. Pravda, ze dobrodruhuv kramek bylo neco co urcovalo ty "lepsi" veci a kazdy byl spokojen... ted uz leda wipe kompletni (opravdu nerad to rikam)
muj nazor, nikomu nevnucuju
to jsou slova do pranice! ale kdyby se něco takového mělo dít, tak jsem pro !
innfra wrote:Tidám wipe... pro tohle jsem nešel hrát abych dostal wipe a šel od píky.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?" Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine." Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!" Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!" Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim." Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
wipe bych take privital, craft chce predelat.. jak to bylo krasne zpocatku kdyz kazdy mel jen obycejne veci, machri +1.. a kdo byl v mitrilu byl za boha )
pripadny wipe spise uvitam
ono predelat craft je sice jedna vec ale spousta postav, vcetne mych se diky nemu vytahla, chudaci ti co zacnou hrat po upravach, pokud zmeny tak kompletni. kazdemu stejnou míru!
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?" Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine." Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!" Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!" Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim." Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Já se z vás směju , už si přijdu jak na foru Démony. Hráči hledají řešení, které vedení má dávno rozhodlé, když hráči na nic nepřijdou, tak začnou mlet od wipu. Cheche ste někdy vzm vzm
Innfro nic si z toho nedělej
Last edited by -RoF- on 20:29 18. Jan 2010, edited 1 time in total.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Prokoukli jste nas. Ovsem aby byl wipe uplny, zbyva uz jenom doladit scriptik, ktery pomoci hypnoticke sugesce odstrani z vasi mysli vsechny znalosti o Thalii a vzpominky.
Jen to ma jeste drobne vedlejsi ucinky. Jakoze treba kdyz nekdo blizko zatleska, tak se zhypnotizovany snazi provest ritualni obrizku na nejblizsi osobe.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Zadne bludy, jen muj nazor, ktery nevnucuju. Nevim proc tu nekdo tak afektovane reaguje. Ja si jen nedokazu predstavit zmenu, ktera vse uvede do rovnovahy bez wipu. Doufam, ze se pletu a DM tým nas vsechny prekvapi.
Nebyl to nahodou puvodne FLAME, který někdo založil proto, že chtěl poukázat na nesrovnalosti v povolání wizzarda? Asi jsem příliš naivní v představě že se téma bude ubírat tímto směrem že? To tu raději budeme řešit WIPE? LOL...
Máme tady takové málé fórum: SPAM! a tam tento "s prominutím" odpad patří.
Jsem rád že se ve flamu alespoň pár lidí vyjádřilo k tématu a zamyslelo se nad tím co chtěl původně hráč vyřešit. Ale to co čtu ted je jen prskání nesmyslů... prosím dost...
Hehe ne, dle mě zase dobrodruhův krámek nejde tak odepisovat. Já tam koupil dost pěkných věcí. A na jednu zbroj tam ještě čekám. Sice nevím co umí meteoritická zbroj, ale přijde mi že od dobrodruha jsou lepší. Štíty to samé, jen nevím proč tam nejsou i malé štíty +5 a tak.
A hlavně je tam prsten regen +4, ten asi jinde neženeš ne? (krom +3 u elfů)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*