ta angličtina
I´m Daniel of česko.
Souhlas! Satriani je hodně dobrej.Sobik wrote:Borec, co hraje na kytaru 40 let. Snad jeden z nejlepších kytaristů dneška.
Joe Satriani - Made of Tears
kucik wrote:Lacrimosa je totiz strasne popularni melodie (obzvlast do soundtracku filmu).
http://www.youtube.com/watch?v=gqPz5B-TA1w
Udajne to snad dokonce puvodne byla liturgicka pisen Dies irae z 12. století.
Ale mozna jde jen o shodu casti textu.
to Dies Irae v tom jekucik wrote:Lacrimosa je totiz strasne popularni melodie (obzvlast do soundtracku filmu).
http://www.youtube.com/watch?v=gqPz5B-TA1w
Udajne to snad dokonce puvodne byla liturgicka pisen Dies irae z 12. století.
Ale mozna jde jen o shodu casti textu.