Lidi je tu málo lidí!
Lidi je tu málo lidí!
Heleďte celkem mě vadí, že je tu na thalii tak málo lidí a nebudu sám. Chtělo by to nějakou osvětu víc ze strany DM nebo hráči co tu na thalii hrajete zlákejte ostatní lidi kolem sebe třeba ve škole nebo tak nějak aby nás tu bylo víc. Thalie je super svět a je škoda že takhle upadá, kdyby tu bylo tak průměrně aspoň 10 lidí tak by ten svět rychle ožil a byla by větši sranda!
Ja bych rekl, ze je to normalni kolobeh, proste jsou obdobi, kdy tady je lidi spousta, a pak zas obdobi, kdy jich ubyde. Ja sam momentalne moc nehraju, pac nemam ani cas, ani silu... Ale az to pujde, tak zase budu hrat vic... A takhle to ma podle me vic lidi... Jedinej opravdovej ubytek hracu sem zazil v minulosti jeste na jinem serveru, ale to byl ten duvod jasnej...
Taky tak myslim, pamatuhu Thalii kdy denně hráli tak 2-3 lidi a potom se to zas vyrovnalo.. jinak nemyslim si že by Thalie není co byla, možná se jen vystřídali lidi a funguje v ní více věcí
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Ahoj pratele a kamaradi....Myslim ze ma pravdu jak Pajule tak Jonny..Jednak Thalie ztretila dost svich starych a vernych hracu at uz jsou duvody znami a nebo ne...A za druhy nekomu uz letos skoncili bajecna leta studia a musel nastoupit do pracovniho kolobehu coz znamena min casu na zabavu (beru podle sebe)!Takze to je asi tak par vet proc se domivam ze ted je Thalie mirne hracuprazdna
Ale zaroven myslim ze kdyz lidi budou jen trochu chtit cas si i jeden nebo dva vecery v tydnu udelaji a zarelaxuji treba pri nejakym Q ....(Jenze to chce podcitit i ze strany DM a neco zorganizovat aby onen hrac prisel i za tyden a tesil se treba na pokracovani v Q) Tak to je zatim vse pratele..Zdar a silu!
Thalie je nádherná v lidech a čistotě, je to však nejrozvláčnější server který jsem měl tu možnost poznat. Někdy je to tak, že si chceš s lidmy popovídat, zahrát si RP, vžít se do svého miláška no a někdy na lidi po celém dnu nemáš náladu, přijdeš s práce miřně řečeno rozladěn a na nikoho tu náladu prostě nemáš. Chuť máš jen na to rozlousknout pár kosťákům kebuli aniž by jsi potkal živou duši nebo aniž by jsi ji ignoroval a cítil se pak kvůli tomu mizerně. No a na tyto sólo nálady se Thalie moc nehodí to si pak raději odskočím na Demonu a relaxuji třeba tam.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- The Spirit
- Nováček
- Posts: 1
- Joined: 10:26 15. Nov 2007
- Location: U Prahy
Posviceni teprve bude
:D:D:D:D, ale stejne je to fuk akzdopadne nebude nikdo hrat a snazit se neco vytvaret, kdyz to nema CENU!!! takze fuck....
Asi tak
jo a ze rpace neni videt..ona se vokaze..ale myslim, ze bude ocenena az za dobu kdy thalii objevi novi hraci. Ti co nic neztrati!!!
ti co tu nechaly nekolik let, nebo i jen par mesicu...pochybuju ze jen tak zapomenou
Asi tak
jo a ze rpace neni videt..ona se vokaze..ale myslim, ze bude ocenena az za dobu kdy thalii objevi novi hraci. Ti co nic neztrati!!!
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Vzhledem k tomu, ze se tu ocividne rozsirila nejaka zvest by myslim bylo dobre, aby DM tym upresnil co se vlastne chysta a kdy a normalne to zverejnil, kdyz uz to nedokazal udrzet v tajnosti.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Toto nieje zvest ale skutocnost. Team Thalie to uz dlhsie nemoze drzat v tajnosti. Ostalo tak asi 3-5 ludi co to nevedia. No jo, zle spravy sa siria rychlo. Ako drava voda obmyvajuca brehy potoka dovtedy, kym sa nepreleje cez okraje a nevytopi obyvatelov blizkej osady. A povedzme si na rovinu, kto by zacal znovu stavat na tej mokrej bahnistej pode ked si logicky vyvodi ze dalsie mohutne dazde mu zas vytopia domcek?
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Jo, to ja bych taky rad vedel 
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.