Tak na tohle jsem narazila přimích toulkách internetem... neví o tom někdo něco?
http://www.ddo.com/playnow/?utm_source= ... ral=169861
Dungeon and dragons online
- Modrovousice
- Měšťan
- Posts: 293
- Joined: 10:26 29. Sep 2009
- Location: Myší díra
Dungeon and dragons online
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.
Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci
Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci
Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Re: Dungeon and dragons online
V práci mi toho ležej na stole tři nerozbalený krabice, který nikdo nechce (nafasovali jsme to k nějakýmu HW). Asi to nebude taková bomba 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Dungeon and dragons online
Jestli je to to co si myslim, tak to hral bracha. Nejdrive si to chvalil, asi prvni tyden. Pak prisel na to, ze "neplacena hra" neznamena neplacena. Kdyz neplatite jste vidlon... kdyz platite a kupujete specialni body, muzete nakupovat super itemy, chodit do dungu, mit dvojnasobek expu ze zrudy atd... proste placena klasika, kdo ma penize je ten silnej.
Re: Dungeon and dragons online
jo jo tak to je....je to celkem pěkně udělaný si myslim hrál sem to chvíli dostal jsem se asi na 5 (necelé dva týdny) level a pak začaly přibývat placený dungeony a neplacený ubývaly....systémově je to celkem pěkná hra ale ty omezení jsou naprd když člověk nechce platit
placený itemy jsou v každé MMO skoro tady je to horší že se platí i za dungy a za vyšší levely...je tam sice mana ale ta se neregeneruje sama takže i systémem kouzel je to podobný krom toho že některý potřebujou určitý substance jako nějaký prach a tak jinak je to normálně pod lepravidel DnD aspoň podle toho co jsem hrál na papíru já kdy
...jako zahrát si to na pár dní neni špatný ale dlouho době to moc neni asi bez nějaké investice no
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Dungeon and dragons online
Jsem moc ovlivneny ruznyma rp shardama a tak mam problem dlouhodobeji hrat cokoli, co funguje tak, ze kdyz s postavou prijdete k baru, ke stolu a podobne, tak postava na nej automaticky vyleze. A v cem se vsichni v hospode pohybuji skakanim pres stoly, bar a chovaji se stylem rozjivenych parchantu tak moc, ze bych je okamzite napadl, pokud by to ovsem systemove bylo mozne.
Proste tohle je muj problem s vetsinou velkych MMORPG, ze zkratka je to udelane tak, aby tam mohla masa, ktera se tam chova jak dobytek a nikomu to nevadi, protoze si navzajem ti dotycni vlastne ani nemohou ublizit. A ze i samotny system je udelany tak, ze nevadi ze vsichni lezou na bar a na stoly, hlavne aby nemuseli obchazet.
PS: ano, zustal jsem se hned v uvodni hospode, po uvodnim questu, kde jsem znechucene odlogl.
Jinak musim rict, ze mi moc nevyhovuje ani to, jak je to udelane po strance pribehu. Kazdy kdo logne se objevi na brehu more, nasleduje nejake povidani, pak kazdy znovu vyvrazdi tu samou jeskyni skretu, vzdy dostane ty same pomocniky, kteri se vzdy na stejnem miste chovaji stejne prekvapene, ze se uz po 51 215. stalo... Proste nelibi se mi hry, ktere jsou jakoze multiplayer, ale kazdy v nich prochazi stejnym pribehem nalinkovanym...
Da se to jeste u urciteho typu ukolu, ktere se i z hlediska logiky mohou opravdu opakovat, jenze na to pri tomto typu her mam pocit nikdo vubec nehledi. Proste nejak mi to neprijde jako skutecne zivy MMO svet, ale spis jako svym pojetim klasicke multiplayer rp. Prijde mi, ze jak se do toho navalila masa do podobneho typu her, tak ten zanr stagnuje a upada. Sice vic penez v tom, hezci grafika, ale mene skutecnych inovaci. To uz i Thalie je mnohem skutecnejsi a opravdovejsi a uveritelnejsi svet, nez to, co se vydava komercne.
Proste tohle je muj problem s vetsinou velkych MMORPG, ze zkratka je to udelane tak, aby tam mohla masa, ktera se tam chova jak dobytek a nikomu to nevadi, protoze si navzajem ti dotycni vlastne ani nemohou ublizit. A ze i samotny system je udelany tak, ze nevadi ze vsichni lezou na bar a na stoly, hlavne aby nemuseli obchazet.
PS: ano, zustal jsem se hned v uvodni hospode, po uvodnim questu, kde jsem znechucene odlogl.
Jinak musim rict, ze mi moc nevyhovuje ani to, jak je to udelane po strance pribehu. Kazdy kdo logne se objevi na brehu more, nasleduje nejake povidani, pak kazdy znovu vyvrazdi tu samou jeskyni skretu, vzdy dostane ty same pomocniky, kteri se vzdy na stejnem miste chovaji stejne prekvapene, ze se uz po 51 215. stalo... Proste nelibi se mi hry, ktere jsou jakoze multiplayer, ale kazdy v nich prochazi stejnym pribehem nalinkovanym...
Da se to jeste u urciteho typu ukolu, ktere se i z hlediska logiky mohou opravdu opakovat, jenze na to pri tomto typu her mam pocit nikdo vubec nehledi. Proste nejak mi to neprijde jako skutecne zivy MMO svet, ale spis jako svym pojetim klasicke multiplayer rp. Prijde mi, ze jak se do toho navalila masa do podobneho typu her, tak ten zanr stagnuje a upada. Sice vic penez v tom, hezci grafika, ale mene skutecnych inovaci. To uz i Thalie je mnohem skutecnejsi a opravdovejsi a uveritelnejsi svet, nez to, co se vydava komercne.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru