Gondor, Rohan a Evropská unie
Re: Gondor, Rohan a Evropská unie
Tak lůza a chamraď z východních porobených krajů zas vystrkuje růžky? Hybaj do dolu kovkope!
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Gondor, Rohan a Evropská unie
LDamian wrote:Česká republika je jen jiný název pro pokračující snahu kmene čechů o ovládnutí kmene moravanů a ostatních! Zkoušeli to přes Přemyslovce, pak přes všeslovanství a obrozenectví.. Načas dokonce ovládli i slováky! Ale naštěstí už se jim to rozpadlo a tak snad časem budou kmeny Moravanů, Slezanů (kteří nyní trpí jak pod nadvládou Čechů, tak i Poláků!) a dalších konečně svobodné! Pryč s otrokářskou Českou Republikou!
................
Mimochodem Jihočeský kraj je jen zástěrka pro mocenskou politiku Českých Budějovic, snažících se ovládnout ostatní nezávislá města!
Ty zlý zapomněl jsi na chudáky Chody alias Psohlavce , to rozhodně nejsou češi, a co teprve Lužičtí Srbové ? Těch zůstalo jen několik desítek snad set tisíc ve východním Německu a v česku je po nich ámen samy se zde už ani neidentifikují.
Re: Gondor, Rohan a Evropská unie
Nezapomněl. Prostě mi nestáli ani za těch pár písmenek a tak jsem je zahrnul pod "další".rotona wrote: Ty zlý zapomněl jsi na chudáky Chody alias Psohlavce , to rozhodně nejsou češi, a co teprve Lužičtí Srbové ? Těch zůstalo jen několik desítek snad set tisíc ve východním Německu a v česku je po nich ámen samy se zde už ani neidentifikují.![]()
![]()
![]()
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Gondor, Rohan a Evropská unie
Hurá do ruska !!!!! Vzpomínejte na památku Josif Vissarionovič Džugašvili !!!
Další řínová revoluce musí proběhnou co nejdříve jinak nás pohltí západní Imperialistická armáda!!
Každým dnem se formují jednotky chystající se přepadnout naše mírové hnutí!!!
No dobře sranda končí
Bohužel si nemůžeme vybírat v čem žijeme protože lidé jsou tupé stádo. Většina lidí nepřemýšlí a nechají se opíjet rohlíkem. Naše republika je tomu přímím svědkem. Stačí se podívat na přelévající se hlasy mezi tzv. nejsilnějšími parlamentními stranami. " Tak co Máňo koho půjdeš volit. Já nevím Luďo asi ČSSD, víš on ten Paroubek je takovej pěknej chlap." - Vypadá to vtipně ale tuhle konverzaci jsem slyšel na vlastní uši jen s jinými jmény. Jediné řešení je snažit se přiklánět ke strně nejmenšího zla a mít informace. Pokud si chcete pročíst jaká mafie je ve vládních službách prosím. Přikádám stránky našeho rodinného kamaráda, Myslím že tohle by měli vidět všichni.
http://www.legalnivrazda.cz/
Podotýkám že prostudování obsahu těchto stránek není na 5 minut a není pro slabé povahy. Všechny osoby kterých se to týká včetně zavražděného znám osobně.
To co se tam dočtete je hořká pravda o tom v čem všichni žijeme. A je jen na lidech jestli s tím něco udělají nebo ne.
Berte to informativně a nemyslete si že se to nikomu nemůže stát !!!!
Další řínová revoluce musí proběhnou co nejdříve jinak nás pohltí západní Imperialistická armáda!!
Každým dnem se formují jednotky chystající se přepadnout naše mírové hnutí!!!
No dobře sranda končí
Bohužel si nemůžeme vybírat v čem žijeme protože lidé jsou tupé stádo. Většina lidí nepřemýšlí a nechají se opíjet rohlíkem. Naše republika je tomu přímím svědkem. Stačí se podívat na přelévající se hlasy mezi tzv. nejsilnějšími parlamentními stranami. " Tak co Máňo koho půjdeš volit. Já nevím Luďo asi ČSSD, víš on ten Paroubek je takovej pěknej chlap." - Vypadá to vtipně ale tuhle konverzaci jsem slyšel na vlastní uši jen s jinými jmény. Jediné řešení je snažit se přiklánět ke strně nejmenšího zla a mít informace. Pokud si chcete pročíst jaká mafie je ve vládních službách prosím. Přikádám stránky našeho rodinného kamaráda, Myslím že tohle by měli vidět všichni.
http://www.legalnivrazda.cz/
Podotýkám že prostudování obsahu těchto stránek není na 5 minut a není pro slabé povahy. Všechny osoby kterých se to týká včetně zavražděného znám osobně.
To co se tam dočtete je hořká pravda o tom v čem všichni žijeme. A je jen na lidech jestli s tím něco udělají nebo ne.
Berte to informativně a nemyslete si že se to nikomu nemůže stát !!!!
Diodric
Lathanien
Delrick
Lathanien
Delrick