Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Glumaku (promin nedalo me nanepsat)
Vse co jsi vypsal by melo fungovat a je skoda ze to nefunguje. Ale neresime zde obchodniky ale suroviny a jejich ziskavani. To je stejne jako tu nekde vytahuje postihy. Nemusis hned ukrivdene rvat. Doufam, ze co jsi vypsal bude dano do poradku.
Vse co jsi vypsal by melo fungovat a je skoda ze to nefunguje. Ale neresime zde obchodniky ale suroviny a jejich ziskavani. To je stejne jako tu nekde vytahuje postihy. Nemusis hned ukrivdene rvat. Doufam, ze co jsi vypsal bude dano do poradku.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
stale to vidim jedna k jedny. aneb podtemnan se citi nahore jako domaSapal wrote:Přidej cizí neznámý prostřední, divný zvuky, stísněný prostory, tmu a ano.Sveneld wrote:souhlas, nemusi. pokud pujdu 20 metrů pod zem budu mit tak stisnene pocity, ze budu hure bojovat, hure se branit a trapne kouzlit ?
PS: frakce otrok nema postih nikde, ja jen, ze s tim padaji veskere rozumne argumenty proc postih a vubec nejaky
nwn
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
to Sveneld: Otroky neres uz vubec, nepatri to sem. Ale kdyz uz, tak ne otroci ale "turisti" tak bych je nazval ja.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Prosimvás, černý huby. Nepište už infrusovi ty telly o tom, co máte lepšího než on.
Jednak od vás není hezké, dělat si z něj srandu a potom on z toho má neklidný sny a píše mi PMka.
Díky.
Jednak od vás není hezké, dělat si z něj srandu a potom on z toho má neklidný sny a píše mi PMka.
Díky.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
je to ve me a trapi to moji citlivou dusi, takze se s tim potrebuju sverovatIstvan wrote:to Sveneld: Otroky neres uz vubec, nepatri to sem. Ale kdyz uz, tak ne otroci ale "turisti" tak bych je nazval ja.
nwn
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Cheche to je zase toppickucik wrote:Prosimvás, černý huby. Nepište už infrusovi ty telly o tom, co máte lepšího než on.
Jednak od vás není hezké, dělat si z něj srandu a potom on z toho má neklidný sny a píše mi PMka.
Díky.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Zajímavé je, že dole se běžně vyrábí z meteoru amulety co přidávají +8 vlastnosti a úplně vybočují z posloupnosti craftu, která se pevně u všeho ostatního ve šperkařině drží...
Otázka proč mi každý den poslední dobou píše jeden PB ze zdola o tom jak dneska vyrval zase 4 artefakty za kolečko v prahvozdu? A povrchnani sušej hubu už jakou dobu... nejsou to jen 4 artefakty po tomhle týdnu jsem to už prestal počítat kolik jich vlastně má a je mi to už u prdele, myslel jsem, že jsou to ARTEFAKTY né hračky pro černou hubu s PB, co nemá už nic lepšího na práci než deně prolítnout vybrané dungy a tahat artefakty, jako by to byl normálka loot.
Otázka proč mi každý den poslední dobou píše jeden PB ze zdola o tom jak dneska vyrval zase 4 artefakty za kolečko v prahvozdu? A povrchnani sušej hubu už jakou dobu... nejsou to jen 4 artefakty po tomhle týdnu jsem to už prestal počítat kolik jich vlastně má a je mi to už u prdele, myslel jsem, že jsou to ARTEFAKTY né hračky pro černou hubu s PB, co nemá už nic lepšího na práci než deně prolítnout vybrané dungy a tahat artefakty, jako by to byl normálka loot.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Já chtěl jen upozornit na to, že kažný nemá všecho, pracuje se na tom a to že někteří co měsíc vytáhnou to že nemají přístup k některým surovinám je stejné jako kdybych já každý měsíc sepsal to co jsem sepsal a to je tak polovina. Ví se o tom, jak o surovinách tak o vadách v podtemnu a to pro tuto chvíli musí stačit, mě taky nezbývá než čekat na opravy, s tím rozdílem, že mou postavu to v jistém smyslu hendikepuje co se základní funkčnosti a hraní týče.Istvan wrote:Glumaku (promin nedalo me nanepsat)
Vse co jsi vypsal by melo fungovat a je skoda ze to nefunguje. Ale neresime zde obchodniky ale suroviny a jejich ziskavani. To je stejne jako tu nekde vytahuje postihy. Nemusis hned ukrivdene rvat. Doufam, ze co jsi vypsal bude dano do poradku.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
To se pleteš teď už máme všichni amulety +8 +8 dvouvlasností a WBčka to udělali tak, že to můžeme nosit i mi co máme 9 lvl.innfra wrote:Zajímavé je, že dole se běžně vyrábí z meteoru amulety co přidávají +8 vlastnosti a úplně vybočují z posloupnosti craftu, která se pevně u všeho ostatního ve šperkařině drží...
Otázka proč mi každý den poslední dobou píše jeden PB ze zdola o tom jak dneska vyrval zase 4 artefakty za kolečko v prahvozdu? A povrchnani sušej hubu už jakou dobu... nejsou to jen 4 artefakty po tomhle týdnu jsem to už prestal počítat kolik jich vlastně má a je mi to už u prdele, myslel jsem, že jsou to ARTEFAKTY né hračky pro černou hubu s PB, co nemá už nic lepšího na práci než deně prolítnout vybrané dungy a tahat artefakty, jako by to byl normálka loot.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Začínám se z toho toppicu smát 
A já mám šperky +4+3+3 a sem spokojený heč!
Vy ste paka někteří
A já mám šperky +4+3+3 a sem spokojený heč!
Vy ste paka někteří
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Že jo.-RoF- wrote:Začínám se z toho toppicu smát
A já mám šperky +4+3+3 a sem spokojený heč!
Vy ste paka někteří
Teď jde o to jestli si to my paka uvědomíme že je to o nás.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Doufám že jo, no zpět k tématu, je to tu zase spamGlumišek wrote: Že jo.
Teď jde o to jestli si to my paka uvědomíme že je to o nás.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
K čemu se chceš RoFíku vracet. Daanri psal že se o tom ví a rozložení surovin bude přehodnoceno a přepracováno. Dokonce se ví kdy k této nerovnováze došlo, došlo k tomu ve chvíli kdy došlo ke sloučení měst v podtemnu z důvodu zvýšení hratelnosti a tím pádem se vytratila část lokací kudy by se povrchňané s patřičnou dávkou strachu a napětí pro tyto materiály dostali. Nyní to je opravdu tak že je část podtemna takříkajíc odříznuta a souhlasím s tím že to není dobře. Náprava je přislíbena stejně jako u spousty jiných věcí. Je tedy nutno čekat, samo se to neudělá a jak jsem naznačil jsou i jiné věci k posouzení a přepracování a Kuciků či jemu podobných je málo. Jak mi infra chvilku před tím než mě tituloval oslem psal, je tu možnost obchodu a vím že se v podtemnu najdou charaktery tohoto schopné. Po většinou otroci či duergaři u drowů je to trošku obtížnější, ale i tam by se možná pár vyjímek svolných k obchodu našlo. Tohle je zatím jediná dostupná cesta k těmto materiálům z povrch, vím nic moc, ale zatím není nic dokonalé a všichni věří že jednou bude.-RoF- wrote:Doufám že jo, no zpět k tématu, je to tu zase spamGlumišek wrote: Že jo.
Teď jde o to jestli si to my paka uvědomíme že je to o nás.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
nechte suroviny kde jsou. Tenhle topic me zacina pripominat demonu... Uz se nemuzu dockat az pujdu do obavaneho podtemna pro suroviny. Shanet partu, premlouvat svou vlastni postavu aby strachem neutekla a doufat, ze nenarazim na nejakeho silneho drowa.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje