Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Sveneld »

tao kan wrote:nechte suroviny kde jsou. Tenhle topic me zacina pripominat demonu... Uz se nemuzu dockat az pujdu do obavaneho podtemna pro suroviny. Shanet partu, premlouvat svou vlastni postavu aby strachem neutekla a doufat, ze nenarazim na nejakeho silneho drowa.
o to samozrejme nejde, suroviny nejsou pristupne pac musis pres drowi mesto a za to je DM kill na miste
nwn
User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Glumišek »

tao kan wrote:nechte suroviny kde jsou. Tenhle topic me zacina pripominat demonu... Uz se nemuzu dockat az pujdu do obavaneho podtemna pro suroviny. Shanet partu, premlouvat svou vlastni postavu aby strachem neutekla a doufat, ze nenarazim na nejakeho silneho drowa.
Tak tak, tohle není o RP přístupu, hře vlastní a příběhu o tom jak slovutní hrdinové z povrchu šli dobívat poklady podtemna. Tady se opravdu v tuto chvíli jedná o systémové omezení s nepříjemným důsledkem. Zároveň souhlasím a chápu, že probíhání městem je nepřijatelné a nepovolené a že útok na vesnici či město je možný jen pod patronací DM, takže v tuto chvíli tato situace nemá jiné východisko než obchodně kecací.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by tao kan »

Sveneld wrote: o to samozrejme nejde, suroviny nejsou pristupne pac musis pres drowi mesto a za to je DM kill na miste
Aha, tak to se omlouvam. Nečetl jsem to celé. No jestli to tak je, tak to je celkem průser...Tak to pujde v ramci questu se tam treba prokopat okolo mesta?
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Istvan »

tao kan wrote:nechte suroviny kde jsou. Tenhle topic me zacina pripominat demonu... Uz se nemuzu dockat az pujdu do obavaneho podtemna pro suroviny. Shanet partu, premlouvat svou vlastni postavu aby strachem neutekla a doufat, ze nenarazim na nejakeho silneho drowa.
Neodpovidej nekde, kdyz nejsi dost dobre informovany o problemech ktery se zde mel resit. Klidne si tu super druzinu udelej... ale nedostanes se tam i kdyby jsi se postavil na hlavu drzel v ruce relaxacni koule a tocil snima az by zacli rudnout :P

edit: Tak koukam, ze jsi to konecne docetl :)
User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Glumišek »

tao kan wrote:
Sveneld wrote: o to samozrejme nejde, suroviny nejsou pristupne pac musis pres drowi mesto a za to je DM kill na miste
Aha, tak to se omlouvam. Nečetl jsem to celé. No jestli to tak je, tak to je celkem průser...Tak to pujde v ramci questu se tam treba prokopat okolo mesta?
Ano toto je jistá forma řešení a řekl bych že by mohla by to mohla být i fajnová zábava. Stačí jen najít ochotné DM a v tomto případě bych byl asi za to projednat dopředu.
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by tao kan »

další možností je oblbnout kouzlem postavu podtemna a přinutit ho k obchodu se surovinou. Nebo přepadnout jejich zbloudilou karavanu s rudou :)...
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
Modrovousice
Měšťan
Posts: 293
Joined: 10:26 29. Sep 2009
Location: Myší díra

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Modrovousice »

Další možností je být duergarským pašerákem což je dle mě dobrá obživa a i hezká RP hra.
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Istvan »

Modrovousice wrote:Další možností je být duergarským pašerákem což je dle mě dobrá obživa a i hezká RP hra.
Za predpokladu, ze ma ten povrchnan co nabizet v podobne hodnote stejne nedostupne tam dole. Jde o nejake vyvazeni ne o klicky jak potvrdit stav ktery je ted. Neco jako kus meteoritu u prodavace za 600 000 protoze nejde nahore sehnat, a nekdo tohle paseratcvi provozuje, coz dela kapku nerovnovahu ceny surovin.
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Necrooo »

Modrovousice wrote:Další možností je být duergarským pašerákem což je dle mě dobrá obživa a i hezká RP hra.
Doufam ze si takovou postavu jiz zakladas a vis kde me vyhledat kdyztak 8)
User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Glumišek »

Modrovousice wrote:Další možností je být duergarským pašerákem což je dle mě dobrá obživa a i hezká RP hra.
Ano ano to je ono to jsem přesně myslel. *potěšeně poskakuje a tleská* A nebo pašíře z povrchu co se s duergarama dohodne, ti prodají i mámu pokud je zrovna na skladě. A za co to měnit, myslím že jsem napsal dost jasně co v podtemnu není, bohužel někteří nepochopili. :mrgreen:
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Istvan »

Glumišek wrote:
Modrovousice wrote:Další možností je být duergarským pašerákem což je dle mě dobrá obživa a i hezká RP hra.
Ano ano to je ono to jsem přesně myslel. *potěšeně poskakuje a tleská* A nebo pašíře z povrchu co se s duergarama dohodne, ti prodají i mámu pokud je zrovna na skladě. A za co to měnit, myslím že jsem napsal dost jasně co v podtemnu není, bohužel někteří nepochopili. :mrgreen:
Ano tohle by mela byt jedna z cest, ale ne jedina.
To nemeni nic na tom, ze by mela byt cesta k meteoritu a nekterym kamenum pristupna, i kdyz slozite ale pristupna. Tleskam, protoze to tu jiz bylo receno....
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by venomeq »

Jen malickost kazdej povrchnan kterej bude dopaden pri obchodu s podtemnem bude nejspise popraven za vlastizradu:) Takze zas tak bezpecne to neni:)
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by kucik »

Chmm a já dycky myslel, že pašeráci a překupníci se schovávali před spravedlností jen proto, že jim to připadalo cool. To jsou mi věci! :idea:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by artaxas »

pašeráci jsou super si myslím, a když tu tak čtu ,, CHCEME TAKY METEOR A KAMÍNKY,, tak říkám je mi to jedno, když se chce všechno jde !
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Cairon
DM Thalie
Posts: 412
Joined: 11:21 25. May 2009
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Cairon »

*povzdechne si*

Přátelé , kamarádi , milenky , manželky , hráči a hráčky ....

Máte pocit že makáme málo ? Že se nic nemění ? Vzbuď te se prosím...máme systémy které sice hned nejsou vidět ale drží servr v chodu , zálohují data , umožňují uložit kraftové věci do trezorů atd.. , spustil se systém nemovitostí , je nový dungeon pro hi-levly , hýbáme světem questíky a necháváme ho ovlivňovat jednáním vašich postav a to vše děláme jen pro vás , ve svém volném čas a za "pouhou" pochvalu na fóru.

Pochopte tedy , že nemůže být všechno a hned. Myslíte si , že mi na Thalii nehrajeme a nevíme co je kde potřeba udělat , ale jen si jednou týdně přečtem fórum co se vlastně děje a co by se mělo asi dělat ? OMYL jsme tu každý den , díváme se , radíme , makáme a Vás prosíme jen o trpělivost... jen o trpělivost.

P.S. Sledujte nebe - třeba bude vidět meteoritický roj :mrgreen:
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku

" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Locked