Lidi je tu málo lidí!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Sirite zbytocne poplasne spravy, na zaklade informacii od par "mudrlantov", ktory o tom nemaju ziadnu sajnu. Kedze ani ludia z teamu este nemaju presne jasne ako sa vsetko bude diat a ako veci prebehnu a kam bude presne smerovat dalsi vyvoj. Konecne veci nie su uverejnene z jedineho jednoducheho dovodu, pretoze sa stale este o nich jedna a dotvaraju sa podrobnosti, takze pre nas nema zmysel vychadzat skor s informacii a naky slubmi, pokial to nemame jednoznacne dohodnute a vyjasnene.

A druha vec, skor ako by ste rozmyslali ako pomoct, urychlit alebo usnadnit vyvoj, ako by ste mohli pomoct alebo inac prispiet ku tvorbe, rozmyslate nad "bludmi" nakej chorej mysle, ktora siri zbytocne poplasne informacie.

Toto berte ako moje osobne vyjadrenie k danej veci a nie konecne stanovisko teamu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Post by LDamian »

Udelal si chybu mlady valecniku :) napsal si to do flamu a poneses nasledky. :wink: :)

Takze prvne - lidi ocividne prestali hrat, takze se mezi ne ocividne rozsirila nejaka zprava. A i jen na zaklade tech par "nejasnych" naznaku tady myslim neni problem si dovodit, ze se bavime o slovu na ctyri pismena a neni to sex. No a vzhledem k tomu, ze kdyby si to hraci proste jen vymysleli, tak to s radosti vetujete a ze se to nestalo, tak na tom neco pravdy bude. Coz zase ukazuje na to, ze ta informace unikla zrejme primo z DM/WB tymu - leda by se mezi hraci pohybovali zdatni vestci a telepate. Tuhle variantu dam ted stranou.

Pokud ta informace - jakkoli zkreslena unikla z DM/WB tymu, je to vase chyba. Sice chapu, ze na takhle malem shardu je kazdy s kazdym kamarad (nebo ho nesnasi), ale stalo se a je naprosta hloupost nechavat to dal jen na septande, ktera to nejspis jeste zvelici. Takze bych uvital, kdyby se DM/WB tym poradil (vy to vyresite pane prezidente) a v nejake rozumne dobe (hodiny az dny) sem hodil oficialni vyjadreni k tomu, zda wipe (boze on to rekl, on to fakt rekl) bude nebo nebude, kdy a za jakych okolnosti, zda bude kompletni nebo castecny, jak to bude s predmetama a penezma a zda a jake budou kompenzace pro uz rozehrane postavy. Take jak to bude se skillama pro vyvolavani, pro craft a stahovani kuzi.. Dale jak to bude s wipem z rp hlediska - tedy zda postavy prosle wipem ztrati i sve rp postaveni (clen straze, hledany vrah..) a zda tam bude nejaka navaznost na predchozi rp deni. No a nakonec pokud wipe skutecne bude, tak budu velmi rad i za shrnuti, proc je vlastne nutny a co nam to jako hracum muze a ma prinest.

Mimochodem: pokud budou slibeny jakekoli kompenzace at uz v podobe wipu pouze castecneho nebo nejakych nahrad, tak prosim predem o jejich dodrzeni.

Nakonec pokud je tohle vsechno fama, zadny wipe nebude (treba proto, ze dojdete k nazoru, ze neni nezbytne nutny), tak prosim o co nejrychlejsi prohlaseni ze nic takoveho nebude (a opet dodrzet prosim :) ) at mohou hraci v klidu a spokojene huntit expy a predmety, jak se to koneckoncu na slusnem rp shardu ocekava.

PS: ironie je sice zamerna, ale jejim cilem neni nikoho nastvat nebo urazit - proste to jen pisu odlehcenou a lehce horlavou formou, jak se patri na podobnou diskuzi.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Ja si len dovolim tvrdit ze v slove sex som naratal len 3 pismena teda pokial x != ks. :) Ale vystihol si to dobre.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Ve vzduchu je cítit pach smrti

Post by monstera »

už ho znám z předchozí doby z ARK 2. Budiš Thalii země lehká
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Naco pisat oficialnu spravu, ked par jedincov ocividne lepsie vie co vsetko a ako sa udeje, pretoze ako vravim my v teame v tom este nemame uplne jasno a debaty ohladne rozvoja a dalsieho smerovanie Thalie stale prebiehaju. Akonahle dojde ku konecnemu rozhodnutiu, tak sa objavi oficialna sprava na fore, ale dovtedy vas poprosim neverte "blaznom", ktori siria hluposti o ktorych nic nevedia.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

Daanri wrote:Naco pisat oficialnu spravu, ked par jedincov ocividne lepsie vie co vsetko a ako sa udeje, pretoze ako vravim my v teame v tom este nemame uplne jasno a debaty ohladne rozvoja a dalsieho smerovanie Thalie stale prebiehaju. Akonahle dojde ku konecnemu rozhodnutiu, tak sa objavi oficialna sprava na fore, ale dovtedy vas poprosim neverte "blaznom", ktori siria hluposti o ktorych nic nevedia.
Hezky strkáte hlavu do písku. Malá ukázka:
18:26] <liuk> Takze ... ohledne wipe
[18:26] <Daanri> hh oka tak zacnime teda rad radom tie body
[18:27] <liuk> Moje otazka, proc chcete presne i wipe postav? neslo by jen posunout cas cca 10 - 20 let kupredu? .. sebrat predmety a sebrat lv?
[18:27] <Nargon123> To uz je prece jedno ne kdyz se to vymaze nebo seerou lvl a pred
[18:28] <Daanri> pretoze wipe zacne o 100rokov neskor...nieco ako novy vek aby to malo aj Rp opodstatnenie v hre...myslim ze tak to lepsie ako len blbe ooc zmazanie postav
[18:28] <Pepa48> jaky by pak mel duvod ubirat lvly kdyz by postava zustala? prijde mi logictejsi postavy smazat
[18:29] <Rejty> kompletni wipe - novej vek
[18:29] <liuk> Ono dost hracu to muze znechutit a odradit od hrani. Spis ed myslim ty vic RP. Snizeni lv se da okecat tim, ze byly valky a postavy umiraly, nebo jen, ze je to ooc zasah k vyvazeni sveta ...
[18:30] <liuk> a druha vec .. kdyz to posleme 100 let do budoucnosti tak se musi zmenit vsechny NPC
[18:30] <Rejty> jak rika daanri o sto let pozdeji. mazat levely nebo predmety je hloupost, to by si jen kazdej doexpoval zpet
atd atd atd

Mám pocit, že nemá cenu pokračovat. Tažke když už je to venku, tak bych čekal od vedení Thalie urychlené řešení. Už čtvrt roku se snažíte mlžit a za tu dobu je z Thalie mrtvý místo. Prostě se klucí hezky poraďte a řekněte hráčům, co plánujete dál. Uvědomte si jednu věc. Hru děláte hlavně pro hráče a tohle jednání polde toho moc nevypadá.
Osobně nemám nic proti wipe, ale musí se to udělat trochu jinak. To znamená nejdřív diskuze jestli je to vůbec v zájmu sereveru. A ne se někde rozhodnout jak to bude a hráčům to ani neoznámit. Díky tomu jenom naštvete ještě víc obyčejný hráče. Nemá cenu to dál pitvat. Prostě bych rád čekal nějakou odpověď. Howgh
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

:lol: :lol: :lol: Tak teraz si ma vazne pobavil, nikto nic nemlzi, len vravim ze oficialne stanovisko este nie je hotove. To co si napisal vyssie, je len cast vytrhnuta z kontextu a sirenie "blbosti". Nepoznas cele pozadie, vsetky pripravovane veci a mnoho dalsich porad, ktore sa uskutcnili a stale sa uskutocnuju. A ako vravim nic nie je rozhodnute.

A ked sme pritom, vazne by ma zaujimalo odkial mas zaznam tohto rozhovoru a kto ti ho dal?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
cmon
Pomocník
Posts: 244
Joined: 18:08 06. Oct 2007

Post by cmon »

Mno teď by mě zajímalo jestli má cenu hrát nebo čekat co se stane a pak až se něco chystaného stane tak teprve hrát?
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Wipe

Post by Lord_Berserk »

tak jestli se tak stane tak budu pekelne nasranej a nebudu urcite sam...Berserk je moje uplne prvni NWN postava vubec a znicit ho nakym wipe, je jako porazit mi Narodni strom - klidne si vemte zbrane,veci, penize ale jestli pojde nakym wipe tak to uz ho raci necham chcipnout dustojne u draka... :evil: Nancy si klidne vemte do pekel k ni nemam tak vaznej citovej vztah :) uuuf takhle se nasrat hned po ranu...

a jinak jestli se votom jedna za zavrenejma dverma to nani taky nejlepci zpusob... mozna by bylo dobry udelat nakou diskuzi nebo anketu - aby se z Thalie nestal promakanej peknej svet, kterej bude mit jednu velkou chybu... bude prazdnej a to jeste vic nez ted !!! 8) ...kazdej dal do hry svuj drahocennej cas (a to ma bejt zabitej nakym wipe?!!) kterej moch zuzitkovat daleko lip nez delat neco co bude mit nulovej vysledek snazit se vo zvraty ve svete ktery se stejne nakonec pohrbi (to uz bych si raci pustil sve oblibene porno) :roll:

tak pac a pusu milackove :twisted: a rozhodujte uvazene mate v rukach zivot Thalie *muheheeeeee*
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

LOL

Post by Lord_Berserk »

cmon wrote:Mno teď by mě zajímalo jestli má cenu hrát nebo čekat co se stane a pak až se něco chystaného stane tak teprve hrát?
Presne tudle otazku si asi ted rika kazdej hrac, kteryho to nevodradi :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: LOL

Post by Rejty »

Oficialni stanovisko ohledne teto diskuze se od Thalie teamu dozvite v nejblizsich dnech. Do te doby je bezpredmetne rozsirovat flame a rozcilovat se v dusledku nejakych domnenek a zkreslenych informaci...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

No tak jako tak, at se stane co se stane, at se kazdej rozhodne jak se rozhodne. Thalii to poznamena...At se hrac dozvi kolik chce stejne si vytvori urcitej obrazek a ten mu uz nikdo nevymluvi. To samy plati i obracene...Nekdo mi jednou napsal:,, Hraci prichazeji a odchazeji...". Budiz
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Post by LDamian »

Tak mne tak napada, kdyz uz se tu lidi boji o postavicky - nechce se nekomu usporadat CvC turnaj, at si jich pro vsechny pripady uzijeme a mame sanci si s nima jeste poradne zaradit? :) :wink:

Kdybych mel nejakou na to vhodnejsi postavu, tak ho klidne zkusim i usporadat, ale s mym pulorkem to se tak maximalne zucastnim (rad). Ale nejakou poradnou rezbu bych uvital a vzhledem k okolnostem si myslim, ze neni zadny duvod obavat se smrti nebo spolecenskeho znemozneni.

Takze co tak nekdy pristi vikend? Sel by do toho nekdo? :wink: :)
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

LDamian wrote:Tak mne tak napada, kdyz uz se tu lidi boji o postavicky - nechce se nekomu usporadat CvC turnaj, at si jich pro vsechny pripady uzijeme a mame sanci si s nima jeste poradne zaradit? :) :wink:

Kdybych mel nejakou na to vhodnejsi postavu, tak ho klidne zkusim i usporadat, ale s mym pulorkem to se tak maximalne zucastnim (rad). Ale nejakou poradnou rezbu bych uvital a vzhledem k okolnostem si myslim, ze neni zadny duvod obavat se smrti nebo spolecenskeho znemozneni.

Takze co tak nekdy pristi vikend? Sel by do toho nekdo? :wink: :)
To se mi líbí, hezky pozitivní přístup. Na všem se dá najít něco hezkýho :-)
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Urcite to neni spatnej napad...soucasne se muze otestovat sila serveru....
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Locked