Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by artaxas »

Necrooo wrote:
monstera wrote:jo, Sandra umí na nejvyšší úrovni skoro vše, i tu šperkařinu, truhlařinu a krejčovství, ale nějak ji to nebaví a tak odpočívá a zakázky nebere ( a taky moc nehraje, , protože se domnívá, že vybudování a protěžování podtemna byl největšíé omyl na Thalii ) ale ze vzpomínek na předchozí životy má nápad - co takhle neutrální ostrov s bandou překupníků, kteří vykoupí vše lacino a dráže prodají ( jen ovšem to, co nakoupili ) kde by bylo zakázáno tasit zbraň nebo kouzlit..( něco takového bylo na ARK2 )
Proste NoPvp lokace. (1 ci vide - dle rozlohy ostrova)
takže lokace, kde by bylo systemově ošetřeno, aby se nedalo bojovat? to je divné, kde by se tohle ve světě vzalo...
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by monstera »

artaxas wrote:
Necrooo wrote:
monstera wrote:.....

Proste NoPvp lokace. (1 ci vide - dle rozlohy ostrova)
takže lokace, kde by bylo systemově ošetřeno, aby se nedalo bojovat? to je divné, kde by se tohle ve světě vzalo...
To by se ve světě vzalo dohodou bohů, protože by to bylo v jejich zájmu..... Ve středověku například platila nedotknutelnost v chrámu, i když nebyla dodržována....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by LDamian »

artaxas wrote: já bych to ošetřil tří-královou sebrankou - chuck norris(monk), sylvester stalone(WM- těžký kulomet) a arnold schwarzeneger(monk)
Chuck Norris (na Thalii proste Chuck) - monk 40, dex build, specializace: kruhovy kop, úder smrti (VanDame ho odkoukal od nej)... legendy vypravi, ze to kvuli nemu se Ashtaroth neodvazi vratit se na svet...dokaze pry kopat tak silne, ze vykopne soupere i ze hry...

DEX 60
STR 40
WIS 40
savy, nebeske, zivotu moc, obrana bozska...

Sylvestr Stallone (v ramci boje za rovnopravnost zmenil pohlavi a je z nej Sylva) - valecnik 10/WM 30 - boj dvema bastardama (chce prekonat Conana), vylepsene srazeni (a la Rocky), vylepsene odzbrojeni (kde asi tak ty meteoricke veci berou), devast s DC 50 (proto prezdivka Demolition WoMan)

STR: 70 (jo anabolika...)
DEX: 20 (umi solidne trilet ze sveho kompozitniho luku +20 vybusne sipy... )
savy solidni, zivotu moc moc, obrana neni potreba, ale presto slusna


Arnold Swarzeneger (Arnold, reci o tom ze je mnich jsou sprosta pomluva, Arnold je samozrejme barbar jak poleno, subrasa cerny skret, coz az dosud uspesne tajil a chodil na plastiky s Majklem)... speciality: Desiva zurivost s aurou strachu 80, holy avenger s rozptylenim TO 45...

STR: 59 (dal se na politiku, tak uz to neni co byvalo, ale kdyz se rozzuri...)
DEX: 12 (meteoricky full plate Terminator)
savy nic moc, ale ma politickou imunitu na mysl, zivotu fakt hodne, obrana slaba, ale trvale haste jeste z dob, kdy hral Beziciho muze...

Mno samozrejme to bude chtit jeste par postavicek druhe tridy na obranu toho mista, ale myslim, ze zaklad mame solidni. Kdyby to tedy uz cele nebylo naplanovano jinak. :wink:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by artaxas »

monstera wrote: To by se ve světě vzalo dohodou bohů, protože by to bylo v jejich zájmu..... Ve středověku například platila nedotknutelnost v chrámu, i když nebyla dodržována....
a proč by bohové měli zájem, aby se férově obchodovalo? kdybych byl bůh, tak bych všechny jenom vyždímal a at se dole třeba pozabíjej :twisted:
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Post by Radim »

Hledám někoho kdo mi vylepší moji artefaktovou hůl už mi opravdu nestačí *otře oči od slz*
Kdo chce moc chce ještě víc a kdo si počká ten se dočká.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Locked