Takže také díky Rain, Šermí, Israelovi, Ghorinovi, Merakhovi, Bersovi a Elrien (doufám to jméno je dobře, moc si ho nepamatuju, pardon
Zároveň mě ale mrzí to co se stalo v podtemnu, sice to vím jen z tellů, ale nevím co přesně bylo u Tariel, Shary a Berse. Pravda že nosič zprávy by měl být vždy v neutrální pozici, at je to sebevětší nepřítel.
Také pak prosím DM, aby postava Erlien Arkenvirr asi ACC magratela, byla převedena do podtemna (doufám to jméno a Acc je dobře). Páč byla vyměněna za ty zajatce.....nebyl sem ve hře až dokonce a a on také ne, bylo víc takových.
Je vždy problém, že ne každý může být ve hře dlouho, zvlášť když se vyjednávání táhne dlouho. Tak se to udělalo takhle. Doufám to moc nevadí.
Dík