To our beloved Damian

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

To our beloved Damian

Post by innfra »

Se svojí super postavičkou budeš rejt do všech kolem sebe ve městech a nadávat jim, myslíš si že někdo vydrží si nechat stále nadávat ? Byli jsme před bránou, ty jako Tielfling by jsi se měl plazit ve stínu a né veřejně někoho osočovat. Ty přetvářka na fóru a ve hře úplný opak, kroutíš pravdu jak naši milovaní politici.
To, že někoho obtěžuješ a obviňuješ ho, že nezvládá hrát, když s incidentem nemá nic společného je pěkná srabárna, ano poslal jsem tě někam a klidně tě tam pošlu i veřejně, za ty tvoje OOC prasárny...
Neměl jsi jediný důvod jí psát, s DM jsi to neřešil, napsal jsi jen, že jsem tě napadl ve městě a čau...
DM ve hře bylo a já nemám jediný důvod nechat svojí postavičku tolerovat tvoje uážky.
Co jako čekáš ? Že ti za ty urážky ještě poděkuji ? Prober se...
Pokud to nezvládáš řešit se mnou, tak to nehraj a neotravuj hru někomu jinému, kdo za nic nemůže!
Začni se chovat jak Tielfling, protože jak již bylo zmíněno je to démon a je těžký ho hrát, takže cokoliv se kolem tebe semele, je dáváno tobě za vinu. A někteří to umí pěkně zahrát, třeba Heldron jak se věčně snaží.
Nebudu tolerovat tvojí přetvářku a překrucování pravdy.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Hellcz
Nováček
Posts: 11
Joined: 22:45 20. Jan 2010

Re: To our beloved Damian

Post by Hellcz »

innfra wrote: třeba Heldron jak se věčně snaží.
Jak to myslíš? :)

Já jsem s Merakhem (doufám že to píšu dobře) hrál sice jen chvíli, ale nepřijde mi, že by to hrál špatně. Naopak jsem se náramně bavil. Ta výměna názorů byla skvělá.
Life is a disease and death begins at birth. Every breath and every heartbeat is also a little dying - small step to the end.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: To our beloved Damian

Post by LDamian »

innfra wrote:Se svojí super postavičkou budeš rejt do všech kolem sebe ve městech a nadávat jim, myslíš si že někdo vydrží si nechat stále nadávat ? Byli jsme před bránou, ty jako Tielfling by jsi se měl plazit ve stínu a né veřejně někoho osočovat. Ty přetvářka na fóru a ve hře úplný opak, kroutíš pravdu jak naši milovaní politici.
To, že někoho obtěžuješ a obviňuješ ho, že nezvládá hrát, když s incidentem nemá nic společného je pěkná srabárna, ano poslal jsem tě někam a klidně tě tam pošlu i veřejně, za ty tvoje OOC prasárny...
Neměl jsi jediný důvod jí psát, s DM jsi to neřešil, napsal jsi jen, že jsem tě napadl ve městě a čau...
DM ve hře bylo a já nemám jediný důvod nechat svojí postavičku tolerovat tvoje uážky.
Co jako čekáš ? Že ti za ty urážky ještě poděkuji ? Prober se...
Pokud to nezvládáš řešit se mnou, tak to nehraj a neotravuj hru někomu jinému, kdo za nic nemůže!
Začni se chovat jak Tielfling, protože jak již bylo zmíněno je to démon a je těžký ho hrát, takže cokoliv se kolem tebe semele, je dáváno tobě za vinu. A někteří to umí pěkně zahrát, třeba Heldron jak se věčně snaží.
Nebudu tolerovat tvojí přetvářku a překrucování pravdy.

Promiň. Nezájem.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: To our beloved Damian

Post by J.F.Payne »

innfra wrote:...

Nevím sice, o co v incidentu šlo, nicméně z toho, co psal Innfra mi vyplývá jen tohle: To, že se někdo se svou postavou chová povýšeně přeci není důvodem k tomu, řešit to na fórech. Obdobně, chování dotyčného hráče na fórech přeci není srovnávatelné s chováním postavy ve hře.

Mimo to, překrucování pravdy a přetvářka přeci k Thieflingům patří :twisted:
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: To our beloved Damian

Post by zachy »

Taky se přidám....

Na jednu stranu... Merakh hraje tieflinga hodně dobře a určitě ctí svoje přesvědčení a rasu.

Na druhou stranu... Sice nevím co a jak bylo, ale tiefling je podřadnou rasou ne? Takže že byl napadeny před NPC stražemi tak, sice by u toho měl být DM, ale spíš by měli pomoct Tariel (nebo Tomas tane já nevim) a tieflinga odehnat

Každopádně bych tohleto určitě neřešil veřejně na foru.. Sice to pobaví :D ale asi to sem nepatří (i když je to ve flames)
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Jkerry
Poutník
Posts: 93
Joined: 09:27 30. Aug 2009

Re: To our beloved Damian

Post by Jkerry »

Jako ostatní nevím co se stalo, ale mohu jen potvrdit že Merakh je hráčem hraná postava hodně dobře. Navíc nevím jestli si autor uvědomuje že vstahy postava x postava / hráč x hráč je nutno rozlišovat.
Diodric
Lathanien
Delrick
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: To our beloved Damian

Post by innfra »

Omlouvám se Damiánovi, přehnal jsem to rupli mi nervy. Promiň že jsem na tebe tak vyjel.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: To our beloved Damian

Post by LDamian »

innfra wrote:Omlouvám se Damiánovi, přehnal jsem to rupli mi nervy. Promiň že jsem na tebe tak vyjel.
Pohoda, taky nejsem svatej. Když tak to nech zamknout a přesunout do koše.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: To our beloved Damian

Post by DenGrasse »

Zamčeno.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked