Chtěla bych se zeptat.. předevčírem moje postavička zašla ke krejčímu prodat nějaké kůže a byla nemilosrdně odmítnuta. Totéž se mi stalo u vetešníka v Ivory. Dneska jsem to zkusila znovu a zase jsem nepochodila
Nejsem si vědomá, že bych někde odnesla něco a nezaplatila. Naposledy postava kupovala šaty právě u vetešníka v Ivory. Pak mi několikrát spadla hra u barvíře...
Šlo by s tím něco udělat? Nebo alespoň poradit, jak k tomu mohlo dojít?
Dělá to právě ten barvíř. Stačí, aby ti tam dvakrát, nebo třikrát spadla hra.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Řekni DMku. To označování za zloděje asi už zrušim. Je už docela zbytečný.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
tak oživuji topic.. při úpravě mi včera párkrát padla hra a dneska při dodělávce taky.. když jsem vlezla k dobrodruhovi, tak mě vykopli..mohla bych poprosit některé hodné DM, aby ze mě slouplo nálepku zloděje?
Díky moc..