CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
ale ne...
já jako hráč hrozně nenávidím tyhle tělesný projevy a naprosto to odmítám hrát
já jako hráč hrozně nenávidím tyhle tělesný projevy a naprosto to odmítám hrát
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
no jasny ja uz to davno mam jako rychlou hlasku kdyz potrebuju udelat potrebu ooc 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zkrátka nápad o hovnu 
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To sou teda nápady, to ještě zavést potřebu sexu, nemoci a tak dále a skončíme jak fakt v tom SIMS.....nevím tohle at si hraje každý v IC, netřeba na to nějaké systémy....to by pak byl svět děsně přetechnizovaný a bez hodu kostkou by si postava ani neuprdla 
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To by mě zajímalo na co by se házelo jestli se ti podaří vys..t nebo ne-RoF- wrote:To sou teda nápady, to ještě zavést potřebu sexu, nemoci a tak dále a skončíme jak fakt v tom SIMS.....nevím tohle at si hraje každý v IC, netřeba na to nějaké systémy....to by pak byl svět děsně přetechnizovaný a bez hodu kostkou by si postava ani neuprdla
Diodric
Lathanien
Delrick
Lathanien
Delrick
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jestli jsi stihl stáhnout gatěJkerry wrote:To by mě zajímalo na co by se házelo jestli se ti podaří vys..t nebo ne-RoF- wrote:To sou teda nápady, to ještě zavést potřebu sexu, nemoci a tak dále a skončíme jak fakt v tom SIMS.....nevím tohle at si hraje každý v IC, netřeba na to nějaké systémy....to by pak byl svět děsně přetechnizovaný a bez hodu kostkou by si postava ani neuprdla
a aspon by truhláři přibyla možnost živit se výrobou kadibudek
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
podobné zakázky odmítám přijímat =Psandoftime wrote:jestli jsi stihl stáhnout gatěJkerry wrote:To by mě zajímalo na co by se házelo jestli se ti podaří vys..t nebo ne-RoF- wrote:To sou teda nápady, to ještě zavést potřebu sexu, nemoci a tak dále a skončíme jak fakt v tom SIMS.....nevím tohle at si hraje každý v IC, netřeba na to nějaké systémy....to by pak byl svět děsně přetechnizovaný a bez hodu kostkou by si postava ani neuprdla
a aspon by truhláři přibyla možnost živit se výrobou kadibudek
ale trpaslíci budou jistě nadšení =)
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Možnost poznat přesné číslo barvy té které části zbroje u barvíře, pokud to lze já si toho nevšiml
například chci přešít novou zbroj podle své staré a barvy které má stará má si nepamatuji
například chci přešít novou zbroj podle své staré a barvy které má stará má si nepamatuji
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
barvy latky a kovu jsou dostupne na foru-informace-barviruv vzornik
pokud si otevres skalu barev uz nebudes mit problem,ktery z tech 4 odstinu to zjevne byl
(neni jich tak moc)
pokud si otevres skalu barev uz nebudes mit problem,ktery z tech 4 odstinu to zjevne byl
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Uriell, chybíš mi tu, moc 
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
U barvíře. Docela by se hodila, mimo možnosti "Levé" a "pravé", i možnost "oboje" při úpravách stehen, chodidel, ramen, bicepsů atd...
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě asi nejvíce chybí předělávka věcí u barvíře (vzhledy zbraní, štítů, helmy) + jejich barvení, věřím že to však je velmi náročné, ale DMka by si oddychly...
Navíc se mi teď nedávno přihodilo, že hráč po mém kováři chtěl nové zbraně, aby si je však mohl dovolit, musel prodat staré, což mu ale nešlo, páč je měl z předělávky od DM... A tak čekal a čekal... DMko žadne... nakonec to dopadlo dobře, ale je to takový naprd když chcete prodat věc kvuli koupi jiné a nejde to...
Na předwipove thalii byly upravy zbrani rešeny přes ten dialog co si pamatuju, akorát tam byly dost šílené vzhledy... (obouručák ala lightsabre ze star wars)
Kdyby šlo udělat něco podobného...
Navíc se mi teď nedávno přihodilo, že hráč po mém kováři chtěl nové zbraně, aby si je však mohl dovolit, musel prodat staré, což mu ale nešlo, páč je měl z předělávky od DM... A tak čekal a čekal... DMko žadne... nakonec to dopadlo dobře, ale je to takový naprd když chcete prodat věc kvuli koupi jiné a nejde to...
Na předwipove thalii byly upravy zbrani rešeny přes ten dialog co si pamatuju, akorát tam byly dost šílené vzhledy... (obouručák ala lightsabre ze star wars)
Kdyby šlo udělat něco podobného...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak mě osobně třeba schází nějaký výběr ženských hlav u pulorka ... z těch šesti co je na výběr nevypadá skoro žádná žensky...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
to by mne zajimalo, jak ma podle tebe vypadat zenska orcice? Sem se na ne dival, avypadaji vsechny hnusne, takze orsky. a je tam i nejakej delsi copek, co sem si vsiml, takze 6 modelu mi prijde od CEP docela slusny.
(teda pokud mas stahnute z netu CEP hlavy) neco tusim jeste de sehnat na vaultu ( http://nwvault.ign.com/ ). Tedy, ty si to najdes, das do override, a TY tu hlavu uvidis jinak. sotatni ji uvidi jako standartni, nebo CEP (pokud nebudou mit stejnej override).
(teda pokud mas stahnute z netu CEP hlavy) neco tusim jeste de sehnat na vaultu ( http://nwvault.ign.com/ ). Tedy, ty si to najdes, das do override, a TY tu hlavu uvidis jinak. sotatni ji uvidi jako standartni, nebo CEP (pokud nebudou mit stejnej override).
A zase se craftí...
-
T'rissafay
- Nováček
- Posts: 9
- Joined: 11:57 20. Feb 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě tu chybí možnost koupit si elekrickou kytaru, aby mohla být T'riss skutečná drowí metalistka
(ale varování ..... beru pouze Ibanez a nic jiného
)