nevím jestli se to tu už někde řešilo, ale jistě to skoro každý zná.
Mám koně, tedá já ne, ale Aria. Když jede na koni, tak má myslím standartně +20% rychlost. To je fajn věc, ale když si nakouzlím spěch a nebo spěšný ústup, tak nevím jestli se to sečte na 70% a nebo mám klasicky 50%, no o to mi nejde, to je detail.
Problém je v tom, když to kouzlo vyprší, tak přijdu i o těch 20% a pak se ten kůn vleče jak lemra s normální rychlostí, jako bych šel pěšky.
Šlo by to prosím opravit?