prosim vas lidi,ten server to opravdu zatezuje a DM vas slusne zadaji neustale abyste to nedelali.....
jeste prikladam screen,nevim kdo tam prede mnou byl,ale doufam,ze az si to precte,tak se to nebude opakovat
Proč je vůbec stahujete, když ty kůže nechcete ? Nestažené mrtvoly mizejí bez problému...Necrooo wrote:A nebo si kupte lopatu! (váží jen 0,5libry)
Pro ty co nevedi je tu navod:
Otevru inv, kliknu pravym na lopatu a dam pouzit, pote si za pomoci tlacite "ú" a ")" najedu na prislusne okno kde jsou kuze a levym tlacitkem kliknu na kuzi. Vykopete tak diru, kliknete na ni a z invu tam prendate vse co nechcete.
Jak lehke.
zachy wrote:Mimochodem, když někdo dáte do nejakejho kontejneru kuze napr do "pokladu" tak na příštím refreshi lokace se ty kuze vyhodej naskládany na sebe na stejnou souradnici jako je kontejner, takze tim si nepomuzeme... BTW doufam ze neni zakazany si kuze odlozit za ucelem dokonceni dungu a pak si je vzít zpět (pretizenymu se bojuje spatne).
Nezmizí to po chvilce v tom trezoru(pokladu)?DenGrasse wrote: Buďto je naházejte do nějakýho kontejneru a pak si je vyzvedněte.