předem se omlouvám za svůj konzervativní příspěvek, nicméně už jsem lhot takový
Jde mi o to, zda-li by nebylo možné změnit ten úvodní load screen (vítejte na Thalii), jde o ten prostředníček. Myslím, že si podobných věcí užíváme v každodenním životě dost, potřebujeme to mít ještě ve hře (a ještě takhle hned na uvítanou?). Možná,že jsem jediný .. ale já si opravdu připadám divně, když tenhle screen uvidím.