stinova zraneni
stinova zraneni
vcera pri jednom prepadu jsem pouzil stinova zraneni (tedy pouzivam je porad), obet zemrela na devast a poprve sla klasicky zvednout pres stahovaci nuz, probelha nejaka hra a dostali jsme se k rudym npc, tady doslo k prilezitostnemu utoku nebo k sekacku na nasi zvedlou obet, znovu devast, jde o to ze podruhe nesla zvednout (stinove byli samozrejme zapnute)
screen muzu zaslat na vyzadani mailem
chci se zeptat, zda-li je nastavene, ze stinove napodruhe na tu samou obet nefunguji? nebo zauradoval devast? ci slo jen o bug?
zaroven chci podekovat asistujicimu dm za vstricnou pomoc s obeti
screen muzu zaslat na vyzadani mailem
chci se zeptat, zda-li je nastavene, ze stinove napodruhe na tu samou obet nefunguji? nebo zauradoval devast? ci slo jen o bug?
zaroven chci podekovat asistujicimu dm za vstricnou pomoc s obeti
nwn
Re: stinova zraneni
Holt né vždycky oběť bezpečně jen omráčíš.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: stinova zraneni
to znamena ze i pri pouziti stinovych je nastavena sance na normalni zabiti?kucik wrote:Holt né vždycky oběť bezpečně jen omráčíš.
nwn
Re: stinova zraneni
Neni, ale stát se to může. Teda myslim. Vim, že tam byla chyba, že pokud jsi tělo nějakym způsobem přenášel, tak ten příznak stínovejch zmizel.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: stinova zraneni
čili pokud je někdo mrtvej, tak je prostě mrtvej a odehraje se ho, že byl útočníkem zabit a podle toho se bude jednat
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: stinova zraneni
Osobně bych to bral tak. Nevim, jakej názor na to maj otatní.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: stinova zraneni
Jako " obet "Sveneld wrote:vcera pri jednom prepadu jsem pouzil stinova zraneni (tedy pouzivam je porad), obet zemrela na devast a poprve sla klasicky zvednout pres stahovaci nuz, probelha nejaka hra a dostali jsme se k rudym npc, tady doslo k prilezitostnemu utoku nebo k sekacku na nasi zvedlou obet, znovu devast, jde o to ze podruhe nesla zvednout (stinove byli samozrejme zapnute)
screen muzu zaslat na vyzadani mailem
chci se zeptat, zda-li je nastavene, ze stinove napodruhe na tu samou obet nefunguji? nebo zauradoval devast? ci slo jen o bug?
zaroven chci podekovat asistujicimu dm za vstricnou pomoc s obeti
Myslim ze stinova zraneni se pouzivaji na to aby "obet" sla zvednout, pokud by to utocnik nechtel, tak je vypne....kucik wrote:Osobně bych to bral tak. Nevim, jakej názor na to maj otatní.
...oderint, dum metuant...
Pravda je svině a bolí!
Pravda je svině a bolí!
Re: stinova zraneni
tak zabit jsem ho nechtel, doslo k tomu diky "automatu" - kdybych byl dole ja sam, tak cilím kam svou zbran vedu..
zahrane uz to nejak je a to ke spokojenosti obou zucastnenych stran, proto bych to nechal byt tak jak to bylo zahrane
zahrane uz to nejak je a to ke spokojenosti obou zucastnenych stran, proto bych to nechal byt tak jak to bylo zahrane
nwn
Re: stinova zraneni
Když mého trpaslíka nedávno nosil Bers v baťůžku, tak se žádná chyba neobjevila, mohl mě trápit dle libosti.kucik wrote:Neni, ale stát se to může. Teda myslim. Vim, že tam byla chyba, že pokud jsi tělo nějakym způsobem přenášel, tak ten příznak stínovejch zmizel.
Re: stinova zraneni
Já nevim, jestli jsem to už neopravil. Jde o to, že mrtvolu jde zvednout dvěma způsoby a jen jeden dělal problémy.Bulvic wrote: Když mého trpaslíka nedávno nosil Bers v baťůžku, tak se žádná chyba neobjevila, mohl mě trápit dle libosti.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: stinova zraneni
Sveneld wrote:tak zabit jsem ho nechtel, doslo k tomu diky "automatu" - kdybych byl dole ja sam, tak cilím kam svou zbran vedu..
zahrane uz to nejak je a to ke spokojenosti obou zucastnenych stran, proto bych to nechal byt tak jak to bylo zahrane
občas se to prostě nepovede...neodhaneš svou sílu, neodhaneš co oběť vydrží, všechno je možné
necháme, jak to je...ale kdyby to nastalo příště
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: stinova zraneni
dulezity je stahovaci nuz a vzkrisit za pomoci nej,mit ho po celou dobu v ruce,radeji jim mrtvolu i sebrat do invu............bez nej se to hold nekdy nevydari.......
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: stinova zraneni
Vždycky když jsem použil rozkmitanou dlaň nešel charakter oživit. Navíc pokaždé když si vedu oběť vypínám odpor, ale někdy to oběť neudělá a v souboji mě napadne, potom odvetný útok, který jí zabije způsobí, že nejde oživit (já ji nemám hostile, ale ona ano). Tak nevim jestli to má taky vliv.
Rada: Nezabíjet hnedka svoje oběti, ale promluvit si s nimi, pokud je to možné
PS: Prosím své budoucí oběti, vypínejte si odpor po zajmutí, je to ve vašem zájmu
Rada: Nezabíjet hnedka svoje oběti, ale promluvit si s nimi, pokud je to možné
PS: Prosím své budoucí oběti, vypínejte si odpor po zajmutí, je to ve vašem zájmu
Re: stinova zraneni
PS: Prosím své budoucí oběti, vypínejte si odpor po zajmutí, je to ve vašem zájmu 
to mas recht!
to mas recht!
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo