Vtípky
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Vtípky
Tak tohle je zajimava variace na dopravni znacky.. jen se mrknete od zacatku radsic (zacina to znakou jizdy na kole) Kdyztak si dejte reload stranky, ci si to stahnete, at to vidite od zacatku...
- Attachments
-
- dopravni_pribeh.gif (157.66 KiB) Viewed 4305 times
A zase se craftí...
Re: Vtípky
Jak zaujmout souseda v letadle (8 kroku) 1. vyndej si z tasky svuj notebook 2. pomalu a klidne ho otevri 3. zapni ho 4. ujisti se, ze se ten blbecek diva na tvuj monitor 5. zapni svuj oblibeny vyhledavac 6. zavri oci a zvedni hlavu smerem k nebi 7. hluboce se nadechni a prejdi k tomuhle odkazu: http://www.thecleverest.com/countdown.swf 8. sleduj oblicej sveho souseda.
Re: Vtípky
a připrav se na to, že letadlo nouzově přistane na nejbližším letišti a budeš zatčen a umístěn na QuantanamoSkipp wrote:Jak zaujmout souseda v letadle (8 kroku) 1. vyndej si z tasky svuj notebook 2. pomalu a klidne ho otevri 3. zapni ho 4. ujisti se, ze se ten blbecek diva na tvuj monitor 5. zapni svuj oblibeny vyhledavac 6. zavri oci a zvedni hlavu smerem k nebi 7. hluboce se nadechni a prejdi k tomuhle odkazu: http://www.thecleverest.com/countdown.swf 8. sleduj oblicej sveho souseda.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Vtípky
Ale prosim ta...to mas odkialmonstera wrote:
a připrav se na to, že letadlo nouzově přistane na nejbližším letišti a budeš zatčen a umístěn na Quantanamo
Lietadlo bude musiet nudzovo pristat akurat tak preto lebo chlapik vedla mna sa tak posere ze vsetkym v lietadle pride zle
Re: Vtípky
Tsss ty sprostáku, ale beztak já na googlu našel lepšíSobik wrote:Očividně jsi pěkná kočka.
Hmm že bych udělal změnu a vyměnil elfku na panterovi za vílku na oříšku?
- Attachments
-
- pux5_middle.jpg (25.59 KiB) Viewed 4061 times
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vtípky
A sem si ted vzpoměl na dobrou haluz co se mi stala v práci
Sice to není vtip, ale asi se zasmějte
Si tak povídám s jednou holčinou a ona vzala tácek, kde měla hrnky od kafe a že je jde umýt a že at jdu s ní, že pokecáme....tak fajn šla na WC a tam v umyvadle teda ty hrnky umývala a my kecali. No pak vidím že v jednom hrnku má ještě usazeniny z kafe, tož ten hrnek vzala a že to vyleje ho záchodu.....no co udělala pak, to sem jen zůstal čumět a nebyl sem schopný slova
Udělala věc co sem čekal, vylila ten zbytek do záchodu.
Ale pak udělala něco co sem nečekal, asi tam něco zbylo, tak nabrala vodu z toho hajzlu a tak ten hrnek vypláchla. Dál ten hrnek neumývala.
Hej jako dost mě s tím dostala, sem si říkal, jestli je to hrnek šéfa vývoje, tak ji vcelku chápu

Si tak povídám s jednou holčinou a ona vzala tácek, kde měla hrnky od kafe a že je jde umýt a že at jdu s ní, že pokecáme....tak fajn šla na WC a tam v umyvadle teda ty hrnky umývala a my kecali. No pak vidím že v jednom hrnku má ještě usazeniny z kafe, tož ten hrnek vzala a že to vyleje ho záchodu.....no co udělala pak, to sem jen zůstal čumět a nebyl sem schopný slova
Udělala věc co sem čekal, vylila ten zbytek do záchodu.
Ale pak udělala něco co sem nečekal, asi tam něco zbylo, tak nabrala vodu z toho hajzlu a tak ten hrnek vypláchla. Dál ten hrnek neumývala.
Hej jako dost mě s tím dostala, sem si říkal, jestli je to hrnek šéfa vývoje, tak ji vcelku chápu
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vtípky
K tomu nejde jiná reakce. Máte rádi svoje šéfy, co?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Vtípky
Xoita..tak sem taky goooooglovala.. a vyšlo toho hodně na Pajule dokonce prste a nějaký odporný šaty
a na Pajky ..samozřejmě pájky 
ale přesto sem vybrala co mi nejvíc potěšily
ale přesto sem vybrala co mi nejvíc potěšily
- Attachments
-
- teda ty klapky by nemusely bejt žůžové :D
- PÁJKY.jpg (15.76 KiB) Viewed 3978 times
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
- Modrovousice
- Měšťan
- Posts: 293
- Joined: 10:26 29. Sep 2009
- Location: Myší díra
Re: Vtípky
Hihi
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.
Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci
Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci
Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Re: Vtípky

Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Vtípky
Ajťákova kamasutra. 


Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Vtípky
Hallah Jarriams - hledající sama sebe
Gabrii - RIP, rozcupována kdesi v lesích. bohové tak chtěli
Gabrii - RIP, rozcupována kdesi v lesích. bohové tak chtěli
Re: Vtípky
Několik vtípků, co mě dneska rozesmály
"Jéjej, Mařenko, dlouho jsem tě neviděla, jak se máš, co rodina?"
"Ále, celkem to jde, dcerka se vdala moc dobře. Ten její hodně vydělává, takže holka je doma, ráno nemusí vstávat, pak sedí u holiče, pak se sejde s kamarádkami na kafe a dortík, večer s mužem na večeři do restaurantu. No zkrátka super."
"A co syn?"
"No, ten už neměl takový štěstí. Furt v práci. Vzal si mrchu, která se jen válí, vysedává u holiče, kafrá s kamarádkama po kavárnách a ani večeři mu neudělá, takže on, chudák, jí jen po hospodách."
U urológa :
-Pane, mali by ste prestať masturbovať.
-Prečo ? Škodí mi to ??
-Nie, ale chcel by som vás vyšetriť.
Sherlock Holmes a Dr. Watson jeli na čundr. Když v noci ulehli ke spánku, Holmes říká: "Watsone, podívejte se na nebe a řekněte mi, co vidíte!"
"Vidím miliony a miliony hvězd."
Holmes: "A co z toho vyvozujete?"
Watson: "Astronomicky z toho můžu vyvodit, že jsou tu miliony galaxií a možná miliardy planet. Nábožensky mi to říká, že bůh je všemocný a my jsme malí a nevýznamní. Meteorologicky můžu usoudit, že zítra budeme mít krásný den. Proč, co z toho vyvozujete vy?"
"Někdo nám ukradl stan."
"Jéjej, Mařenko, dlouho jsem tě neviděla, jak se máš, co rodina?"
"Ále, celkem to jde, dcerka se vdala moc dobře. Ten její hodně vydělává, takže holka je doma, ráno nemusí vstávat, pak sedí u holiče, pak se sejde s kamarádkami na kafe a dortík, večer s mužem na večeři do restaurantu. No zkrátka super."
"A co syn?"
"No, ten už neměl takový štěstí. Furt v práci. Vzal si mrchu, která se jen válí, vysedává u holiče, kafrá s kamarádkama po kavárnách a ani večeři mu neudělá, takže on, chudák, jí jen po hospodách."
U urológa :
-Pane, mali by ste prestať masturbovať.
-Prečo ? Škodí mi to ??
-Nie, ale chcel by som vás vyšetriť.
Sherlock Holmes a Dr. Watson jeli na čundr. Když v noci ulehli ke spánku, Holmes říká: "Watsone, podívejte se na nebe a řekněte mi, co vidíte!"
"Vidím miliony a miliony hvězd."
Holmes: "A co z toho vyvozujete?"
Watson: "Astronomicky z toho můžu vyvodit, že jsou tu miliony galaxií a možná miliardy planet. Nábožensky mi to říká, že bůh je všemocný a my jsme malí a nevýznamní. Meteorologicky můžu usoudit, že zítra budeme mít krásný den. Proč, co z toho vyvozujete vy?"
"Někdo nám ukradl stan."
Diodric
Lathanien
Delrick
Lathanien
Delrick
Re: Vtípky
Tak tomu se řiká povedená reklama 
Hallah Jarriams - hledající sama sebe
Gabrii - RIP, rozcupována kdesi v lesích. bohové tak chtěli
Gabrii - RIP, rozcupována kdesi v lesích. bohové tak chtěli
Re: Vtípky
Tak tohle mě dostalo... díky Krato
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1