Baliky Cheel - univerzitni obchod
Baliky Cheel - univerzitni obchod
Prodavac Roirry Bretyad nechce prebrat balik, kterej mu je urcenej a jeste mi nabizi balik, kterej bych mel dorucit do univerzitniho obchodu, takze ho vlastne posila sam sobe 
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
- Temnastrana
- Nováček
- Posts: 48
- Joined: 17:27 26. Mar 2009
Re: Baliky Cheel - univerzitni obchod
Ano balíky do univerzitního obchodu a do Zrilu nejdou doručit, ale pokud máš balíček do Cheelu pro arcimága tak ten od tebe vezme právě ten obchodník z univerzitního obchodu
Hignar Krvák - zákeřný válečník
Re: Baliky Cheel - univerzitni obchod
už jsou ty baliky dole opravene?
Mam pocit že ne, protože v cheelu v universitnim obchudku žadny NPC na balik neni a už mě k němu zkoušeli poslat...
Ja jen že pro nováčky to je pár zlatek k dobru, ale pokud investuju do balíku a následně ho musím hodit do koše...
Mam pocit že ne, protože v cheelu v universitnim obchudku žadny NPC na balik neni a už mě k němu zkoušeli poslat...
Ja jen že pro nováčky to je pár zlatek k dobru, ale pokud investuju do balíku a následně ho musím hodit do koše...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Baliky Cheel - univerzitni obchod
Stále nefungujeBahnak wrote:už jsou ty baliky dole opravene?
Mam pocit že ne, protože v cheelu v universitnim obchudku žadny NPC na balik neni a už mě k němu zkoušeli poslat...
Ja jen že pro nováčky to je pár zlatek k dobru, ale pokud investuju do balíku a následně ho musím hodit do koše...
.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Baliky Cheel - univerzitni obchod
jo jo pracuju na tom.
uz sem dostal asi 20 npc od Theogila s paralchinem a bude to cele prepracovane. bude to hodne baliku s malymi cenami, uplne jine , nez na povrchu. Jen se do toho ted mota uprava craftu jeste.. ale myslim na to.
uz sem dostal asi 20 npc od Theogila s paralchinem a bude to cele prepracovane. bude to hodne baliku s malymi cenami, uplne jine , nez na povrchu. Jen se do toho ted mota uprava craftu jeste.. ale myslim na to.
A zase se craftí...
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Baliky Cheel - univerzitni obchod
A kdy to bude? Nechci nalehat jen to je mesic uz, tak se informativne ptam aby se vedelo.nomis_b wrote:jo jo pracuju na tom.
uz sem dostal asi 20 npc od Theogila s paralchinem a bude to cele prepracovane. bude to hodne baliku s malymi cenami, uplne jine , nez na povrchu. Jen se do toho ted mota uprava craftu jeste.. ale myslim na to.
Jinak dole mi soupli balik do nejakejo Zrilmaru a nikdo nevi kde to je. Ci co to je?
A pak v tom obchode to furt prejimat nejde ty baliky no. (universitni obchod)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Baliky Cheel - univerzitni obchod
Prostě vydrž.
Nemá cenu naléhat stejně tomu tim nepomůže leda by jsi chtěl pomoct se scriptování. 
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: Baliky Cheel - univerzitni obchod
spis se chtel jen ujistit ze se na to nezapomelohrusi wrote:Prostě vydrž.Nemá cenu naléhat stejně tomu tim nepomůže leda by jsi chtěl pomoct se scriptování.

Re: Baliky Cheel - univerzitni obchod
Někdo to má určitě napsaný v úkolníčku. 
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: Baliky Cheel - univerzitni obchod
chudák NOMISek, ještě ani nedodělal upravy kraftu a vy mu pořád nakládáte:-)
musíte počkat až bobek vybalí po měsíci v srbsku kufr, dá holce pusu a doscriptuje zbylých milion pruseru...
musíte počkat až bobek vybalí po měsíci v srbsku kufr, dá holce pusu a doscriptuje zbylých milion pruseru...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Baliky Cheel - univerzitni obchod
uz to mam rozdelany, je to na par hodin prace, ale ted je craft dulezitejsi.
ale bavi me to teda vice nez predelavani craftu, tak uvidime no, kdy co bude drive..
ale bavi me to teda vice nez predelavani craftu, tak uvidime no, kdy co bude drive..
A zase se craftí...