AI v aréně.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
hrusi
Měšťan
Posts: 297
Joined: 09:27 12. Feb 2008
Location: Pilsen city

AI v aréně.

Post by hrusi »

Chtěl bych poprosit zda-li by bylo možné vypnout AI u těch dvou (prodavač lístků a učitel barbarů), je totiž blbý když si tam zkoušíte něco vyvolávat a v případě, že se nepodaří sumona udržet, tak oni dva tam zašnou běha jako pominutý a začnou se do toho prsit a ještě ke všemu to třeba odskáče ten prodavač lístků. Potom si nikdo další nemůže lísky koupit.

Díky moc.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Locked