kamy a hobit
kamy a hobit
mám monka hobita, který má obouručnost a boj se 2 zbraněmi...když si ale vezmu 2 kamy, má postih pořád -4/-4, i když by měl mít -2/-2...hobitovi se počítá kama jako střední zbraň?
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: kamy a hobit
Jo, mělo by to tak bejt. Velký nemůže používat, střední používá jako obouruční.
Re: kamy a hobit
úplně jsem na to zapomněl, postih -4 už za to nestojí, tak se rovnou na to vybodnu no...
prostě všichni mnichové na kamy přes dextru jedině elfové 
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: kamy a hobit
nebo tieflingové 
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!