artefakty

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

artefakty

Post by černý vlk »

vím, že se už o tom tady mluvilo...ale nenašel jsem topic, tak snad vás to tu nebude moc prudit..
Dnes jsem složil další artefakt a když jsem se kouknul co umí, začal jsem litovat že jsem zaplatil za ukutí toho...no..."artefaktu"...zbraň, která NEmá bonusové zranění třeba elementem, sice dává slepotu na 25% s TO 24, ale když ty hody 1 na Thalii zrovna dvakrát neplatí, že? Na to, kolik času jsem věnoval a věnuju sbíráním jejich částí a kolik peněz stojí, je s podivem co "umí" (tato zbraň neni jediná, úplně na nic je třeba Carsomyr, hůl mrazíka...)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: artefakty

Post by Daanri »

Pokial viem tak sila predmetov sa bude menit...momentalne by som povedal, ze je to vo vyvoji.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: artefakty

Post by černý vlk »

Daanri wrote:Pokial viem tak sila predmetov sa bude menit...momentalne by som povedal, ze je to vo vyvoji.
odhaduju, že craftové výrobky půjdou dolů se silou a artefakty nahoru...tady se nabízí 2 otázky:
1) bude se měnit dodatečně i již existující artefakty a craft výrobky?
2) viděl jsem co "umí" craftové nejlepší bojové rukavice...a jsou naprosto nepoužitelné (bez bonusu na útok)...je to také ve vývoji nebo již je to "hotové"??
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: artefakty

Post by Daanri »

1. Ano bude sa to menit aj dodatocne. Kazdemu bude poskytnuta adekvatna nahrada.
2. Nove veci by mali byt viacej vyvazenejsie a pokial viem mali by existovat aj rukavice s bonusom k utoku.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: artefakty

Post by černý vlk »

Daanri wrote: 2. Nove veci by mali byt viacej vyvazenejsie a pokial viem mali by existovat aj rukavice s bonusom k utoku.
je to jen dobře, že se ty přesílené věci odstraní..a nechci se tady moc rýpat v craftu...ale napsal jsi, že existují i rukavice s bonusem na útok..to znamená, že si budu moct vybrat jestli dmg nebo bonus k útoku? neumím si představit, že epic monk bude mít DMG třeba 1-20 + 3 nebo vyšší DMG ale AB, kterým moc netrefí...ale to je samozřejmě má spekulace...

šlo by na základě výrazné úpravy craftu pak třeba udělat relevel? postava by se chtěla naučit bojovat jinou zbraní / jiným stylem...třeba s částečnou ztrátou zkušeností..tady se ptám jen na možnost, nechci působit nějak vypočítavě
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: artefakty

Post by kucik »

černý vlk wrote: 2) viděl jsem co "umí" craftové nejlepší bojové rukavice...a jsou naprosto nepoužitelné (bez bonusu na útok)...je to také ve vývoji nebo již je to "hotové"??
Je těžké opravovat chyby, které nikdo nenahlásí.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: artefakty

Post by Daanri »

černý vlk wrote: je to jen dobře, že se ty přesílené věci odstraní..a nechci se tady moc rýpat v craftu...ale napsal jsi, že existují i rukavice s bonusem na útok..to znamená, že si budu moct vybrat jestli dmg nebo bonus k útoku? neumím si představit, že epic monk bude mít DMG třeba 1-20 + 3 nebo vyšší DMG ale AB, kterým moc netrefí...ale to je samozřejmě má spekulace...

šlo by na základě výrazné úpravy craftu pak třeba udělat relevel? postava by se chtěla naučit bojovat jinou zbraní / jiným stylem...třeba s částečnou ztrátou zkušeností..tady se ptám jen na možnost, nechci působit nějak vypočítavě
Nechcem tu vysvetlovat cely system ako to bude fungovat, ale budu jak s bonusom k utoku tak s bonusom k dmg.

Neviem co rozumies vyrazna uprava, ale skor to bude vyvazenie a ja osobne to nevidim ako dovod k relevelu. Samozrejme nikto nebrani postave naucit sa bojovat s inou zbranou, ale pochybujem ze zabudne bojovat s tou starou. Ale o releveli nerozhodujem, je to len moj nazor. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: artefakty

Post by černý vlk »

nechám se překvapit :) už aby to bylo
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: artefakty

Post by Rejty »

černý vlk wrote:nechám se překvapit :) už aby to bylo
Chvíli to potrvá...
Vedoucí týmu Thalie
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: artefakty

Post by černý vlk »

Rejty wrote: Chvíli to potrvá...
lepší důkladně promyslet a vyvážit systém než to udělat rychle a špatně..škoda jen že se někde nezobrazují "ochutnávky" z vývoje :D
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: artefakty

Post by Rejty »

černý vlk wrote:škoda jen že se někde nezobrazují "ochutnávky" z vývoje :D
Ještě byste se přežrali a bylo by vám špatně! 8)
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: artefakty

Post by Daanri »

černý vlk wrote:
Rejty wrote: Chvíli to potrvá...
lepší důkladně promyslet a vyvážit systém než to udělat rychle a špatně..škoda jen že se někde nezobrazují "ochutnávky" z vývoje :D
Pak by ste sa nemali naco tesit. ;)
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: artefakty

Post by nomis_b »

No.. vono tech uprav v craftu asi bude ted pul roku chodit vice, ale predelani cele postavy napr. na 30 lvlu, protoze nejni amulet +8 AC, ale jen +7AC (placam) tak to nepovazuju za produktini vytizeni DM. Chapu, predelani postavy, pokud napr. je nejakej feat, kterej blbne, nebo martial weapons, kvuli tezeni.. ale neni to jen na mne.
A zase se craftí...
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: artefakty

Post by černý vlk »

nomis_b wrote:No.. vono tech uprav v craftu asi bude ted pul roku chodit vice, ale predelani cele postavy napr. na 30 lvlu, protoze nejni amulet +8 AC, ale jen +7AC (placam) tak to nepovazuju za produktini vytizeni DM. Chapu, predelani postavy, pokud napr. je nejakej feat, kterej blbne, nebo martial weapons, kvuli tezeni.. ale neni to jen na mne.
já to vidím takhle: postavu jsem dělal průběžně podle toho, co bylo k dispozici a vždy byly lepší rukavice (zbylo více featů, lepší AB apod..)..když se ovšem udělá zásah, který rukavice zdiskerituje, pak si myslím, že ta změna by měla být nabídnuta..nemyslím tím kosmetickou změnu v craftu, ale kupříkladu rukavice z nejlepšího kamene a nejlepší kůže, které teď všeho všudy přidávají jen DMG (a to konkrétně 5)...je zřejmé, že kama +5 a 2d10 bude asi jasná volba...ale jak mi bylo řečeno, stav craftu jak je teď, není uzavřený a změny budou, tak nebudu se domáhat relevelu předem, když ještě ani nevím jak to dopadne ;) to je nesmysl..proto jsem se ptal an tu možnost, ať můžu vklidu hrát a nemusím myslet na to, že za chvíli má postava bude k ničemu...to bych rovnou začal hrát něco jiného ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: artefakty

Post by LDamian »

Ohledne tech rukavic mas trochu stare informace. To ze pridavaly jen damage byla chyba v kraftu. Ohledne nejsilnejsiho kamene. Chce to mozna vyzkouset i jine kameny, neni jen nejslabsi a nejsilnejsi kamen, ale proste kazdy ma sve vlastnosti.

Vzhledem k tomu, ze hraci nevi co to ma vlastne delat tak to nenahlasili jako chybu a brali to proste jako soucast razantniho oslabeni. A diky tomu to tak nejaky cas zustalo neopravene. Soucasne rukavice pridavaji jak bonus k AB, tak bonus k damage. +- srovnatelne se zbranemi /velmi zhruba/ az na to, ze snad stale neni povolene jejich ocarovavani /tim si nejsem jist/, takze proto za zbranema pokulhavaji. Ale to neznamena, ze ocarovavat nepujdou v budoucnosti.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Locked