artefakty
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: artefakty
ocarovavani se bude taky predelavat, takze jednoduse muzu rici, ze rukavice budou ekvivalentni kamam.. ted mi prijdou kamy vice vyhodnejsi (diky vice moznostem boostu apod.).
Ohledne krejciho je to tezsi, rpotoze ten obsahuje nejvice druhu vyrobku (kape, opasky, boty, rukavie, bojove rukavice , lehke zbroje...) takez tam je jeste stav, ktery bude po zmenach ve vyvoji, ale predem muzu rict, ze urcite rukavice s utokem budou. to ze nejsou ted je jen bohuzel diky desinformacnimu ruchu. nek kazdy WB hraje mnicha a ne vsechny valstnosti jdou dat na vsechny predmety. je to zhruba poprve, kdy sem si vsiml takovehoto problemu. Treba sem zaregistroval rukavice na umeni, ze chybi, na ty sem si taky proste nevzpomnel..
Ohledne krejciho je to tezsi, rpotoze ten obsahuje nejvice druhu vyrobku (kape, opasky, boty, rukavie, bojove rukavice , lehke zbroje...) takez tam je jeste stav, ktery bude po zmenach ve vyvoji, ale predem muzu rict, ze urcite rukavice s utokem budou. to ze nejsou ted je jen bohuzel diky desinformacnimu ruchu. nek kazdy WB hraje mnicha a ne vsechny valstnosti jdou dat na vsechny predmety. je to zhruba poprve, kdy sem si vsiml takovehoto problemu. Treba sem zaregistroval rukavice na umeni, ze chybi, na ty sem si taky proste nevzpomnel..
A zase se craftí...
Re: artefakty
díky za informace..předpokládám že se stav rukavic nechá zatím tak jak je a že se rukavice budou dát šít (a používat) až po zavedení celého craftu najednou..nomis_b wrote:ocarovavani se bude taky predelavat, takze jednoduse muzu rici, ze rukavice budou ekvivalentni kamam.. ted mi prijdou kamy vice vyhodnejsi (diky vice moznostem boostu apod.).
Ohledne krejciho je to tezsi, rpotoze ten obsahuje nejvice druhu vyrobku (kape, opasky, boty, rukavie, bojove rukavice , lehke zbroje...) takez tam je jeste stav, ktery bude po zmenach ve vyvoji, ale predem muzu rict, ze urcite rukavice s utokem budou. to ze nejsou ted je jen bohuzel diky desinformacnimu ruchu. nek kazdy WB hraje mnicha a ne vsechny valstnosti jdou dat na vsechny predmety. je to zhruba poprve, kdy sem si vsiml takovehoto problemu. Treba sem zaregistroval rukavice na umeni, ze chybi, na ty sem si taky proste nevzpomnel..
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: artefakty
ano, crafty se bodu menit postupne, a zavadet postupne, at se z tech BUG u v nich najednou nezblaznim. a krejci je dost kriticky, ale jeste neni doreseny. prvni bude na rade zlantik, a to doufam do par tydnu bude vyresene. Zalzi to jen na tom, jak moc budud chitti usetrit a mit pivo misto v hospode doma u toolsetu 
A zase se craftí...
Re: artefakty
Kam ti ty basy piva mame zasílat?nomis_b wrote:ano, crafty se bodu menit postupne, a zavadet postupne, at se z tech BUG u v nich najednou nezblaznim. a krejci je dost kriticky, ale jeste neni doreseny. prvni bude na rade zlantik, a to doufam do par tydnu bude vyresene. Zalzi to jen na tom, jak moc budud chitti usetrit a mit pivo misto v hospode doma u toolsetu
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: artefakty
Hostel Joo-rooms
apartment no. 15
room 3
Geroja Tepiča 7
Novi Sad
Serbia
(nekecám)
http://www.novisad-rooms.com/site/html/gallery_set.php
ten vlevo uprostred to s cernym nabytkem tam prave sedim.
apartment no. 15
room 3
Geroja Tepiča 7
Novi Sad
Serbia
(nekecám)
http://www.novisad-rooms.com/site/html/gallery_set.php
ten vlevo uprostred to s cernym nabytkem tam prave sedim.
A zase se craftí...
Re: artefakty
Nechci spamovat, tak to napíšu sem: Nebylo by možná do popisku těch artefaktů přidat informaci, co je to za zbraň? Ono to kolikrát nejde z názvu poznat. 
EDIT: Případně i krátkou historii.
EDIT: Případně i krátkou historii.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: artefakty
nebo dát do knihovny v Karathě knihy, kde to bude naznačeno a historie popsána...aby to nebylo jako teď, tak trochu neosobní...jen pevně doufám, že budou artefakty po úpravě dosti převyšovat craftové výrobky...aby nebyl artefakt jako teď vnímán jako sběratelský prestižní kousek, který je dobrý tak maximálně pověsit nad krbSobik wrote:Nechci spamovat, tak to napíšu sem: Nebylo by možná do popisku těch artefaktů přidat informaci, co je to za zbraň? Ono to kolikrát nejde z názvu poznat.
EDIT: Případně i krátkou historii.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: artefakty
A nechcete toho nějak moc? Artefakty jsou něco výjimečného a zcela určitě nebudou jejich vlastnosti známy v Karathské knihovně. Jak by o nich ti knihovníci zjistili ty informace? 
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: artefakty
Legendu dělá legendou její minulost.Tretas wrote:A nechcete toho nějak moc? Artefakty jsou něco výjimečného a zcela určitě nebudou jejich vlastnosti známy v Karathské knihovně. Jak by o nich ti knihovníci zjistili ty informace?
Re: artefakty
No právě... proto by takováhle legenda měla být známá nějakým starcem, nebo co já vím a získané informace jen pomocí Q. 
PS: Nechcu rýpat, ale přiznej se jestli bys chtěl artefakt kvůli jeho historii nebo kvůli jeho vlastnostem a tou honosí jak s ním budeš vypadat...
PS: Nechcu rýpat, ale přiznej se jestli bys chtěl artefakt kvůli jeho historii nebo kvůli jeho vlastnostem a tou honosí jak s ním budeš vypadat...
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: artefakty
Takhle, mě jde spíš o to, jak rozeznáš bitevní sekeru, trpasličí válečnou sekeru, velkou sekeru, ruční sekeru a oboustranou sekeru a jenom podle názvu? 
Dokáže naštvat, když x měsíců hledáš kousky k bitevní sekeře a nakonec zjistíš, že te to trpasličí a ty jí nemůžeš používat.
Dokáže naštvat, když x měsíců hledáš kousky k bitevní sekeře a nakonec zjistíš, že te to trpasličí a ty jí nemůžeš používat.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: artefakty
tak nějak nechápu co je moc na tom, co jsem napsal a nechápu ani narážky a argumenty...trochu to rozvedu:Tretas wrote:A nechcete toho nějak moc? Artefakty jsou něco výjimečného a zcela určitě nebudou jejich vlastnosti známy v Karathské knihovně. Jak by o nich ti knihovníci zjistili ty informace?
1) artefakty beru jako unikátní věci, které mají svá jména, původ, bývalé vlastníky, věci, o kterých se říkají legendy a pějí písně.
2) báje a pověsti sepisují jen knihovníci? Karathští knihovníci pátrají po informacích? no nevím nevím jestli je tohle práce knihovníka..Knihovníkem je pro mě člověk (elf, hobit..), který informace třídí, dbá o jejich uskladnění a zaručuje se jejich dostupností pro veřejnost..
3) nevím kde jsi přišel na to, že by se někde měly objevovat informace o vlastnostech..ale rozhodně by mělo v legendě zaznít, že třeba nějaký artefakt zářil nadpřirozeným světlem a po jeho ráně se nejčernější duše světa měnily v seškvařený kus masa (božské zranění proti zlu). A taky informace o typu zbraně je asi jasná
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: artefakty
Pokud o tom artefaktu nejsou zname informace. Jak vlastne vim, ze to co drzim v ruce slozene, je berla mrazilka a ne treba - Obri rampouch... ?
Pokud ty artefakty maji sva znama jmena, tak to znamena, ze se o nich vi.
Takze to neni o tom, zda ty informace nekam dat IMHO. Je to o tom, zda to nekdo bude chtit vsechno vymyslet a sepsat.
PS> dokonce i mnohem mene slavne veci u Dobrodruha maji casto sve pribehy. Co teprve pribehy o artefaktech... To budou vylozene zlidovele myty a legendy.
Pokud ty artefakty maji sva znama jmena, tak to znamena, ze se o nich vi.
Takze to neni o tom, zda ty informace nekam dat IMHO. Je to o tom, zda to nekdo bude chtit vsechno vymyslet a sepsat.
PS> dokonce i mnohem mene slavne veci u Dobrodruha maji casto sve pribehy. Co teprve pribehy o artefaktech... To budou vylozene zlidovele myty a legendy.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru